PLAKAT OGÓLNY

Szanowni Mieszkańcy Miasta Kobyła,

Burmistrz Miasta Kobyłka oraz Fundacja Ultima Arma mają przyjemność zaprosić Was do udziału w wyjątkowym wydarzeniu społecznym – zadaniu publicznym „przeMocni w Kobyłce – samoobrona dla dzieci i rodziców w systemie krav maga, asertywność, prewencja”, które ma na celu budowanie społeczności opartej na solidarności, bezpieczeństwie i wzajemnym wsparciu. Podczas tego wydarzenia będziemy mieli okazję zebrać się jako społeczność, aby wspólnie omówić kwestie związane z bezpieczeństwem, zrozumieniem przemocy oraz budowaniem atmosfery wsparcia i zrozumienia. W programie spotkania znajdą się prelekcje specjalistów, warsztaty, treningi samoobrony i wiele innych a także możliwość dyskusji i wymiany poglądów na temat bezpieczeństwa w naszej społeczności. Jednocześnie będziemy promować ideę solidarności i wzajemnego wsparcia, byśmy razem stali się silniejszą społecznością, gotową do działania na rzecz zapewnienia bezpiecznego otoczenia dla nas wszystkich. Zadanie jest dofinansowywane ze środków Miasta Kobyłka. 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu i do wniesienia swojego wkładu w budowanie lepszej i bezpieczniejszej Kobyłki.

 

PROGRAM WYDARZEŃ W RAMACH ZADANIA „przeMOCni w Kobyłce
– samoobrona dla dzieci i rodziców w systemie Krav Maga, asertywność, prewencja”

czas trwania zadania: 24.11.2023 – 30.12.2023 r.

Wszystkie wydarzenia są nieodpłatne dla mieszkańców miasta Kobyłka. Obowiązują zapisy poprzez formularze dostępne na stronach poszczególnych wydarzeń (kliknij w wybrany link poniżej). W razie pytań prosimy o kontakt pod nr tel. 882-800-242

 

                •   OTWARTE SPOTKANIE DLA OSÓB DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY

Back to Top