CZADOWA ALTERNATYWA DLA LEKCJI WF-U (3)

 


Grupy Krav Maga Junior to zajęcia samoobrony i treningu ogólnorozwojowego skierowanego do dzieci od 8 do 11 lat oraz młodzieży od  12 do 14 lat. Krav Maga Junior czyli samoobrona dla dzieci jest to program mający na celu zwiększenie bezpieczeństwa osobistego wg specjalnych programów szkoleniowych wśród najmłodszych.

Krav maga dla dzieci pomaga w bezpieczny sposób zwiększać sprawność fizyczną, uczyć się dyscypliny, samokontroli i nabierać większej pewności siebie. System szkolenia, metody treningowe oraz program dostosowany jest do charakteru grupy oraz do możliwości ćwiczących. Biorąc pod uwagę coraz większą ilość agresji wśród dzieci  i młodzieży akcent stawiany jest na naukę umiejętności, technik oraz zachowań, które pomagają odpowiednio reagować w sytuacjach o różnym stopniu zagrożenia. W Izraelu (skąd pochodzi system Krav Maga), aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa wśród  dzieci Krav Maga jest częścią szkolnego programu edukacyjnego.

Sam trening samoobrony dla dzieci prowadzony jest w formie zabawowej tak aby najmniejsi chętnie uczyli się nowych zagadnień i łatwiej przyswajały procedury bezpieczeństwa. Jeśli chcesz aby Twoje dziecko umiało rozpoznać oraz wiedziało jak się zachować w sytuacjach zagrożenia te zajęcia są odpowiednie dla niego.

Co pół roku umiejętności nabyte na treningach są sprawdzane na organizowanych przez nas egzaminach na stopnie szkoleniowe. Zdobywanie nowych stopni jest dla dzieci celem który motywuje do skupienia na treningach.

Poza umiejętnościami z samoobrony dla dzieci duży nacisk na zajęciach stawiany jest na rozwój cech motorycznych aby poprawić ogólną sprawność fizyczną. Wiele ćwiczeń poświęconych jest poprawie siły, wytrzymałości, koordynacji ruchowej, gibkości, szybkości, zręczności. To cechy które przydają się dzieciom na całe życie budując ich formę i zamiłowanie do aktywnego trybu życia i dzięki temu lepszego stanu zdrowia.

Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj artykuł 

Aby zapisać się na zajęcia samoobrona dla dzieci należy zarejestrować się i zarezerwować miejsce na treningu w wybranej lokalizacji. Instrukcja krok po kroku jak tego dokonać znajduje się na www.kravmaga.mazowsze.pl/zapisy .

Krav Maga Mazowsze Junior WARSZAWA URSUS
Samoobrony dla dzieci Warszawa Ursus jest najstarszą naszą sekcją. Dzieci podczas zajęć Krav Maga Junior Ursus ćwiczą w podziale na grupę początkującą oraz kontynuującą. Część treningu dla obu grup jest wspólna a część elementów prowadzona osobno. Dysponujemy w tej lokalizacji dużą powierzchnią treningową, dzięki której dzieci mają idealne warunki do rozwoju swojej sprawności.

Krav Maga Mazowsze Junior PRUSZKÓW
Samoobrona dla dzieci w Pruszkowie jest już prowadzona od paru lat przez naszą szkołę Krav Maga Mazowsze. Sekcja ta również posiada podział na grupę początkującą oraz kontynuującą (część treningu jest wspólna dla obu grup). Treningi prowadzi doświadczona kadra posiadająca kwalifikacje w zakresie samoobrony, sportów walki i treningu motorycznego.

Krav Maga Mazowsze Junior PIASTÓW
Samoobrona dla dzieci w Piastowie to nowo powstała sekcja, która swój pierwszy trening rozpoczyna z dniem 01 lutego 2020. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 10-14 lat. Tłem powstania przedmiotowej sekcji, był warsztat dla dzieci z zakresu samoobrony i bezpieczeństwa, który poprowadzili trenerzy naszego klubu  na zaproszenie nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Piastowie. Warsztat zdobył uznanie nauczycieli, rodziców, samych dzieci i przerodził się w treningi regularnej sekcji. 


ZGODA RODZICA NA UDZIAŁ W ZAJĘCIACH KRAV MAGA JUNIOR-POBIERZ

Grupy junior (8-14 lat) samoobrona dla dzieci 

KRAV MAGA JUNIOR WARSZAWA URSUS
Szkoła Podstawowa nr 14, ul. Sosnkowskiego 10
poniedziałek, środa 18:00-19:00 początkujący

poniedziałek, środa 18:00-19:30 kontynuujący

KRAV MAGA JUNIOR PRUSZKÓW
Hala Znicz ul. Bohaterów Warszawy 4
wtorek, czwartek 17:30-18:30 początkujący

wtorek, czwartek 17:30-19:00 kontynuujący

KRAV MAGA JUNIOR PIASTÓW
Szkoła Podstawowa nr 3, Al.Tysiąclecia 5
soboty 9:00-11:00, początkujący

 

Back to Top