1.Regularne treningi krav maga:

W trakcie regularnych treningów ćwiczymy techniki obrony i walki najskuteczniejsze z punktu widzenia asymetrycznych działań ulicznych
(uderzenia, kopnięcia, obalenia, dźwignie duszenia, zastosowanie broni palnej i białej oraz obronę przed nimi), taktykę walki z kilkoma agresorami, prowadzimy odpowiedni trening siłowo-kondycyjny dążący do rozwinięcia m.in. mocy, wytrzymałości, zwinności. Uczestnicy poznają procedury bezpieczeństwa osobistego, uczą się podstaw psychologii walki, podejmowania decyzji w stresie, nabierają wyczucia w walce.

Aktualnie, regularne treningi można odbywać w następujących lokalizacjach:

Grupy dorosłych (15+)

GRUPY KRAV MAGA WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE, WŁOCHY, WOLA, URSUS, OCHOTA, MOKOTÓW, PRUSZKÓW, OŻARÓW MAZOWIECKI, GRODZISK MAZOWIECKI, BRWINÓW, BŁONIE, NADARZYN, PIASTÓW, ŻYRARDÓW, PIASECZNO, SKIERNIEWICE, SOCHACZEW, ŁOWICZ, 


Grupy juniorskie (8-14 lat)

KRAV MAGA JUNIOR PRUSZKÓW, KRAV MAGA JUNIOR URSUS, KRAV MAGA JUNIOR MILANÓWEK


Tutaj znajdziesz pełen grafik regularnych treningów.

2. Treningi indywidualne

Oferta treningów indywidualnych i w małych grupach skierowana jest do osób aktywnie zainteresowanych  rozwojem umiejętności w zakresie walki obronnej i bezpieczeństwa budowanych w oparciu o pracę z doświadczonym instruktorem walki wręcz i samoobrony. Programy szkoleniowe tworzone są w oparciu o najnowsze i najskuteczniejsze  metody treningowe z akcentem na rozwój najważniejszych cech motorycznych, odporności fizycznej i psychicznej, umiejętności podejmowania decyzji w stresie adekwatnie do sytuacji zagrożenia oraz kształtowanie ciała w pożądanym kierunku. Ponadto proces treningowy daje niezwykłą możliwość rozwoju osobistego i pokonania własnych słabości. Terminy, godziny i cena spotkań ustalane są podczas spotkania  wstępnego.

Treningi indywidualne krav maga (małe grupy) prowadzimy głównie w siedzibie.

Skontaktuj się w celu sprawdzenia dostępności terminów.


3. Szkolenia specjalistyczne dla firm:

W zależności od potrzeb tworzymy programy szkoleniowe mające na celu:
naukę praktycznych procedur bezpieczeństwa, wczesnego rozpoznawania, prewencji i deeskalacji agresji
naukę podstaw samoobrony
naukę strzelania z broni palnej


4.Obozy, seminaria, warsztaty:

Każda osobą trenująca w grupie Krav Maga Mazowsze ma możliwośc korzystania z regularnie organizowanych dodatkowych możliwości treningowych i szkoleniowych zarówno na szczeblu lokalnym, krajowym, jak i międzynarodowym.

Sprawdź co robiliśmy na ostatnich obozach i warsztatach:

KRAV EDGE KMM 2018 – podsumowanie

Profile szkoleń: CQB najtrudniejsze wyzwania starcia bojowego w zamkniętych przestrzeniach. Walka wręcz z użyciem wszelkich dostępnych broni. Realistyczny trening w kształcie dotychczas nigdzie nie oferowanym. Specjalne wyposażenie  oraz najbardziej zaawansowane programy szkoleniowe. 

Krav Edge jest cyklem specjalistycznych warsztatów koncentrującym się na treningu scenariuszem i środowiskowym w najbardziej problematycznych sytuacjach i miejscach.

HSRT High Stress Response Training – zaawansowany trening z dużą dawką stresu. Na tych szkoleniach nauczysz się jak zachować zimną krew w ekstremalnym stresie, gdy stawką jest Twoje życie.

Tactical na tym rodzaju szkoleń realizujemy program Military Krav Maga oraz rozbudowane szkolenia taktyczne. Zakres tych szkoleń jeszcze do niedawna był zarezerwowany wyłącznie dla jednostek specjalnych. Trening SERE (Survival  Evasion Resistant Escape) wg programu szkoleń dla pilotów zestrzelonych maszyn.

Endurance kształtowanie bojowej wytrzymałości specjalnej. Bardzo intensywny fizycznie trening Krav Maga, na którym dowiesz się, jak działać w ekstremalnym zmęczeniu fizycznym i psychicznym, jak nie odpuszczać aż do pozytywnego wykonania powierzonej misji. Ten profil z racji bardzo szerokich zagadnienień realizowany jest wyłącznie na obozach i zgrupowaniach.

Knife fight profil szkoleń, który jest sumą wielu lat doświadczeń oraz studiów nad walką i obroną przed nożem. Warsztaty  te zostały podzielone na kilka stopni w zależności od stopnia zaawansowania uczestników.

Prowadzimy treningi Krav Maga w Warszawie i okolicach!
Jesteś zainteresowany/-a zadzwoń lub napisz:
Tel. 502 061 750
E-mail: info@kravmaga.mazowsze.pl

treningi krav maga

Back to Top