KROK PO KROKU REJESTRACJA NA TRENING PRÓBNY

OCHOTA SKRA

Wszystkie osoby zainteresowane tematem sztuk walki, samoobrony i bezpieczeństwa z okolic Ochoty zapraszamy na zajęcia organizowane przez Grupę Krav Maga Mazowsze. W naszym systemie łączą się rozwiązania stosowane w najskuteczniejszych sztukach walki tworząc idealny program samoobrony i walki. Oferta dedykowanych szkoleń specjalnych pozwala na szybki progres.

Zajęcia odbywają się w środy i piątki na sali Skra Sport przy ul. Wawelskiej 5. Program treningowy zakłada opanowanie podstawowych technik uderzeń pięściami, łokciami, kopnięć stopami, kolanami, uwolnień z duszeń, trzymań i obchwytów, zarówno w staniu, jak i leżąc. Ćwiczymy również metody obrony przed agresorem uzbrojonym w nóż, kij. Dbamy o rozwój cech mentalnych i motorycznych naszych podopiecznych.

Jeżeli szukasz kompetentnego ośrodka sztuki walki Ochota, który na pierwszym miejscu stawia sobie za cel pracę nad bezpieczeństwem osobistym, a nie rywalizację sportową to zapraszamy do wstąpienia w nasze szeregi. Nasi trenerzy to osoby z wieloletnim stażem treningowym i przygotowaniem trenerskim. Jesteśmy częścią regionalnej, certyfikowanej organizacji Krav Maga Mazowsze operującej od 2009 roku i posiadającej własną bazę treningową na tym terenie. Naszą zintegrowaną społeczność tworzą tysiące osób przeszkolonych z samoobrony, technik realnej walki wręcz. Członkostwo to unikalna szansa na naukę najskuteczniejszych technik, poznanie ciekawych ludzi, obywanie staży z ekspertami w dziedzinie walki, zdobycie wyjątkowych umiejętności, kwalifikacji oraz pasji.

Sekcja Krav Maga Ochota KMM funkcjonująca na ulicy Szczęśliwickiej 46 to miejsce w którym regularnie trenujemy rozwiązania stosowane w jednym z najskuteczniejszych systemów obrony i walki stworzonym na potrzeby armii izraelskiej, ale później zmodyfikowany i przedstawiony szerokiemu gronu cywilów. Sekcja Ochota jest filią Grupy KMM której kadra przeszkoliła tysiące osób w zakresie bezpieczeństwa osobistego, samoobrony i walki wręcz. Nasze treningi cieszą się bardzo dobrą opinią, com pozwala na stały przyrost liczby ćwiczących oraz rozwój klubu jako całości.

Wyróżnia nas bardzo bogata oferta szkoleń dodatkowych z zakresu walki nożem, kijem, strzelectwa obronnego, obozów treningowych i warsztatów przy współpracy ze szkoleniowcami-ekspertami w swojej dziedzinie, co przyczynia się do pogłębienia wiedzy studentów w szybszym tempie.

 

Back to Top