Sekcja Krav Maga DOROŚLI-sztuki walki Błonie / Leszno

Zespół Szkół Publicznych, Leszno, ul. Leśna 13

DZIEŃ PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
GODZINA 18:00-19:30 18:00-19:30


KROK PO KROKU REJESTRACJA NA TRENING PRÓBNY


41392540_890265641167951_314588010626678784_n

 

Oddział sztuki walki Błonie-sekcja krav maga Błonie jest częścią grup Krav Maga Mazowsze będącej jednym z największych klubów krav maga w Polsce. Grupa KMM jest niezależną, powstałą dla promowania izraelskiego systemu walki wręcz i samoobrony w jej pełnej, bojowej i praktycznej formie organizacją. W ramach regularnych treningów adepci przyswajają umiejętności wczesnego dostrzegania zagrożeń i adekwatnego reagowania, wyrabiają zdolność do szybkiego i zdecydowanego działania, atakowania wszystkimi częściami ciała-głową,pięściami, łokciami, kolanami, stopami, goleniami itd.uczą się obron przed atakami z użyciem ostrych przedmiotów i broni palnej, jak również umiejętnego wykorzystania zdobytych w ten sposób narzędzi.

Na tle innych klubów sztuki walki w Błoniu wyróżniamy się naukowym podejściem do treningu; profesjonalnie przygotowaną bazą treningową; kompetentnymi, nastawionymi na progres grupy trenerami; licznymi lokalizacjami treningu; wieloletnim stażem. Utrzymujemy pozytywną atmosferę, jednocześnie dbając o maksymalizację osiągnięć każdego uczestnika.

Obok regularnych treningów oferujemy bogaty program szkoleń specjalistycznych o tematyce walka nożem, strzelanie obronne, walka na ziemi, szkolenia taktyczne, ochrona osób trzecich, posługiwanie się pałką teleskopową. Organizujemy obozy treningowe oraz warsztaty z ekspertami walki wręcz.

Ośrodek sztuki walki Błonie w postaci sekcji krav maga działa na podstawie sprawdzonego dziewięciostopniowego systemu szkoleniowego, nastawionego na przyswojenie praktycznych elementów samoobrony i walki wręcz. Każdy etap kończy się egzaminem na stopień szkoleniowy, który jest odzwierciedleniem stażu, wiedzy i umiejętności adepta.

Trenerzy sekcji krav maga Błonie to praktycy z wieloletnim doświadczeniem wyposażeni w wiedzę na temat samoobrony i walki w każdej płaszczyźnie, warunkach. Stale pogłębiają swoje kompetencje w ramach cotygodniowych warsztatów trenerskich, poprzez udział w zjazdach instruktorskich oraz specjalistycznych szkoleniach.

Od sezonu 2018/2019 sekcja Krav Maga Błonie została połączona z sekcją Krav Maga Leszno oraz przeniesona do nowego miejsca treningowego mieszczącego się pod adresem : ul. Leśna 13, Leszno .

 

Back to Top