KROK PO KROKU REJESTRACJA NA TRENING PRÓBNY

WOLA SP 388


 

Ośrodek sztuki walki Warszawa Wola- grupa krav maga Mazowsze zaprasza na wyjątkowe treningi nowoczesnego systemu samoobrony, walki wręcz i bezpieczeństwa osobistego. Krav maga jest koncepcją wynikłą z połączenia doświadczeń rozmaitych sposobów walki dostosowaną do wymogów współczesnego świata. Poza technikami ofensywnymi w postaci ataków wszystkimi częściami ciała ćwiczy się obronę przed agresorem duszącym, trzymającym, chwytającym, uderzającym, kopiącym itp. Wyjątkowość krav maga tkwi w prostocie, uniwersalności i powtarzalności technik, doborze metod treningowych ukierunkowanych na opanowanie stresu towarzyszącemu ulicznej potyczce, oraz odtwarzaniu prawdopodobnych sytuacji. To podejście sprawia, że system krav maga można zaproponować zarówno silnemu mężczyźnie, seniorowi czy młodej kobiecie.

Nasza sekcja działająca na warszawskiej Woli przy ul. Deotymy zaprasza na kurs samoobrony, składający się z najważniejszych procedur bezpieczeństwa, technik obrony i walki, użytecznych taktyk oraz odpowiedniego przygotowania mentalnego oraz siłowo-kondycyjnego.

Jeżeli cenisz sobie dobrą atmosferę na zajęciach, wymagających prowadzących, chcesz się zaangażować i zostać członkiem aktywnej społeczności, zyskać wyjątkowe umiejętności to zapraszamy do wstąpienia w nasze szeregi.

Każdy członek naszej grupy ma prawo do korzystania z treningów w różnych lokalizacjach oraz z szeregu dedykowanych szkoleń specjalnych w zakresie strzelania obronnego, użycia kija i noża w walce, rozwiniętej formuły walki na ziemi, szkoleń miejskich Krav Edge, obozów, seminarium z zapraszanymi ekspertami oraz uczestnictwa w egzaminach na stopnie szkoleniowe.

 

Back to Top