OD STYCZNIA 2023
RUSZA NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY
DO GRUP POCZĄTKUJĄCYCH DOROSŁYCH I DZIECIĘCYCH
WSZYSTKICH SEKCJI KLUBU
W SEZONIE 2022/2023

zobacz na naszym facebooku jak trenujemy: https://www.facebook.com/kravmagamazowsze 

Życzy wszystkim klubowiczom bezpiecznych świąt (4)

 

PROCEDURA DOŁĄCZENIA DO TRENINGÓW OD STYCZNIA 2023

 • Aby rozpocząć procedurę zapisu z listy poniżej wybierz sekcję, w której chcesz trenować i wypełnij formularz. Docelowo możesz trenować we wszystkich sekcjach, natomiast w panelu klubowicza możesz być zapisany tylko do jednej sekcji. W odpowiedzi otrzymasz od nas e-mail ze szczegółami dotyczącymi treningu i ważnymi meldunkami klubowymi 
 • Za osoby niepełnoletnie formularz zgłoszeniowy zobligowany jest wypełnić rodzic lub opiekun prawny (kontakt przez opiekuna)
 • Przy wypełnianiu formularza zaznacz czy korzystasz z kart Multisport(Plus, Classic, Kids)/Fitprofit/Medicover i podaj nr karty. Bez wskazania powyższego, po dołączeniu do klubu system będzie naliczać płatności za karnet miesięczny. Informacje o korzystaniu z karty można uzupełnić również po zakończeniu rejestracji w panelu klubowicza
 • Zapoznaj się z Regulaminem klubu (w tym OWU) i klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych, których akceptacja jest obowiązkowa.

Bez czekania na potwierdzenie z naszej strony przyjdź na wybrany wcześniej nieodpłatny trening próbny systemu samoobrony i walki wręcz krav maga. Systemu, który został stworzony, aby „każdy mógł żyć w pokoju”.

 • Przed treningiem próbnym podejdź do trenera i zgłoś swoją obecność
 • Rodziców dzieci sekcji KMM Junior oraz osoby niepełnoletnie trenujące w sekcji dorosłych informujemy o konieczności dostarczenia na trening próbny wydrukowanej i podpisanej przez rodzica zgody na udział w treningu-LINK- ZGODA RODZICA NA TRENING
 • Trening próbny zweryfikuje, czy chcesz i jesteś gotowa/y zostać klubowiczem Krav Maga Mazowsze
 • Po odbyciu treningu próbnego otrzymasz z systemu ActiveNow dwa kolejne e-maile – w tym jeden z linkiem do dokończenia rejestracji, niezbędnej do aktywacji konta klubowicza
 • Dokończenie rejestracji równoznaczne jest z deklaracją dołączenia do klubu i deklaracją wykupienia pierwszego karnetu miesięcznego  (wykupienie karnetu nie dotyczy osób posiadających karty Multisport/Fitprofit/Medicover) oraz jednorazowej bezzwrotnej Opłaty Członkowskiej (50 zł).
 • Dokończenie rejestracji powoduje, że do momentu mailowego zawieszenia/zamknięcia karnetu, system będzie cyklicznie naliczał opłaty za karnet miesięczny. 
 • Podczas treningu próbnego nie jest potrzebny żaden specjalistyczny sprzęt, zabierz ze sobą jedynie strój i obuwie sportowe
 • Po odbyciu treningu próbnego otrzymasz e-mail z linkiem do dokończenia rejestracji i utworzenia konta w panelu klubowicza systemu ActiveNow. Niedokończenie rejestracji oznacza rezygnację z dalszego trenowania w naszym klubie
 • Przypominamy, że dokończenie rejestracji oznacza deklarację dołączenia do klubu i jest równoznaczne z rozpoczęciem naliczania opłat za pierwszy karnet miesięczny (z płatności za karnet miesięczny zwolnione są osoby posiadające karty Multisport/Fitprofit/Medicover) oraz jednorazowej bezzwrotnej Opłaty Członkowskiej (zostanie doliczona na koniec miesiąca kalendarzowego). Od tego momentu system będzie naliczał cyklicznie opłaty za karnet miesięczny. W każdej chwili – nie ponosząc z tego tytułu żadnych dodatkowyc opłat, można zawiesić lub zamknąć karnet pisząc mail na adres info@kravmaga.mazowsze.pl. Szczegóły w Regulaminie klubu. 
 • Dokończenie rejestracji polega na kliknięciu w link i ustawieniu hasła. Po utworzeniu konta klubowicza każdy zobligowany jest do uzupełnienia swoich danych niezbędnych do wystawienia FV-adres zamieszkania lub danych firmy, jeśli FV ma być wystawiona dla osoby prowadzącej działalność gosp.
 • Rozpoczynasz treningi izraelskiego systemu samoobrony i walki wręcz krav maga. Rzeczywistość jest brutalna i wymyka się ringowym zasadom. System, który będziesz trenował, nie musi być piękny. Musi być skuteczny. Przemoc rzadko bywa rozwiązaniem. Jeśli już się zdarzy, że stanowi wyjście z jakiejś sytuacji, często jest wyjściem jedynym. Pamiętaj, że od Twojego zaangażowania podczas treningów, może zależeć to, czy w prawdziwej sytuacji zagrożenia staniesz na wysokości zadania i ochronisz swoje lub cudze zdrowie bądź życie.
 • Po dokonaniu płatności za karnet miesięczny w Twoim panelu klubowicza ukaże się aktywny kod QR. Pokazuj go instruktorowi przed każdym treningiem. Kod jest ważny we wszystkich sekcjach klubu. Pamiętaj, że naszym klubowiczom dajemy możliwość trenowania we wszystkich sekcjach bez limitu. 
 • Filmy szkoleniowe, relacje z treningów, wydarzenia klubowe oraz ważne info organizacyjne  publikujemy na naszym klubowych fanpage’ach: sekcji dorosłych-link KMM Mazowsze i sekcji junior link-KMM Mazowsze Junior

 

WAŻNE INFORMACJE:

KARNET MA CHARAKTER SUBSKRYPCJI. NIE TRENUJESZ – ZAWIEŚ KARNET MAILOWO I NIE BLOKUJ MIEJSCA INNEJ OSOBIE W GRUPIE
(W PRZECIWNYM RAZIE SYSTEM BĘDZIE NALICZAŁ PŁATNOŚCI)

KARTY PARTNERSKIE: MULTISPORT PLUS, CLASSIC, STUDENT, KIDS, FITPROFIT, MEDICOVER SPORT, PZU SPORT. Bez podania numeru karty, zniżka, o której mowa w cenniku, nie bedzie naliczana. 

KARNETY W NASZYM KLUBIE MAJĄ CHARAKTER OPEN I UMOŻLIWIAJĄ TRENOWANIE NO LIMIT WE WSZYSTKICH NASZYCH SEKCJACH
(prosimy uważnie przeczytać instrukcję zapisów dostępną powyżej. W razie pytań służymy pomocą przy zapisie na nieodpłatny trening próbny pod nr tel. 882 800 242) 

 
JEŚLI NIE ZNALAZŁEŚ INTERESUJĄCEJ CIĘ SEKCJI W FORMULARZU POWYŻEJ TO ZNACZY, ŻE NABÓR DO TEJ SEKCJI ZOSTAŁ WSTRZYMANY. Możesz zapisać się na listę rezerowową do wskazanej grupy. W razie zwolnienia się miejsca, powiadomimy Cię o tym mailowo i zaprosimy na trening próbny.

Back to Top