Od jakiegoś czasu rozważasz przyjście na próbny trening? Chciałbyś zacząć ćwiczyć, ale nie jesteś pewien czy jest to zajęcia dla Ciebie? A może zastanawiasz się czy warto? Zamiast zadawać sobie tyle pytań zajrzyj do galeria Krav Maga Mazowsze i zobacz co robimy na regularnych treningach i na szkoleniach. Zainspiruj się do działania i zacznij ćwiczyć dla poprawy swojego bezpieczeństwa oraz formy, a może okaże się to jedną z najlepszych decyzji w Twoim życiu. W naszej galerii zdjęć treningowych zobaczysz zarówno ujęcia z instrukcji trenerskich jak i efekt starań naszych studentów. Migawki z treningów uderzeń, kopnięć, rzutów, obron przed narzędziami, technik parterowych, strzelań dynamicznych to tylko przedsmak tego co czeka Cię na zajęciach.

GALERIA_TYTUL

PLAZA

galeria_shooter 10.2019

BOKS PARTER

EGZAMIN_CZERWIEC_2019 EGZAMIN-STYCZEN-2019

bar fight 2018bus fight 2018EGZAMIN NA STOPNIE SZKOLENIOWE KMM LUTY 2018OBRONA PRZEDMIOTAMI CODZIENNEGO UŻYTKUJĘDRZEJ PRZENIOSŁO KIJ/NÓZ - OBRONA/ATAKKURS SAMOOBRONY DLA KOBIET _SAFE WOMEN_ (7)PIKNIK RODZINNY KMM POLANA OPALEŃKURS SAMOOBRONY DLA KOBIET _SAFE WOMEN_ (3)

KURS SAMOOBRONY DLA KOBIET _SAFE WOMEN_ (4)

KURS SAMOOBRONY DLA KOBIET _SAFE WOMEN_ (5)SEMINARIUM KRAV MAGA AND FIGHTING ŁÓDŹ STYCZEŃ 2017SEMINARIUM ANDRZEJA GROSS W SELF DEFENCE ACADEMYSeminarium Andrzeja Gross (Krav Maga Armed Training) w Berserker’s Team StargardKMM organizatorem Zlotu Kraverów 2016OBÓZ KMM BORN TO FIGHT ŁAZY SIERPIEŃ 2016
GALERIA WZÓR ZAJAWKI
KRAV MAGA BAR FIGHT

KRAV MAGA STREET GROUND TECH. BŁONIE STYCZEŃ 2016GALERIA WZÓR ZAJAWKI (8)GALERIA WZÓR ZAJAWKI (7)

Back to Top