Obozy szkoleniowe Krav Maga

Dwa razy do roku organizujemy treningowe obozy które są doskonałą okazją zarówno do pogłębienia i uporządkowania posiadanej już wiedzy jak i poznania i przećwiczenia nowych technik walki. Program obozu jest zawsze rozwinięciem i pogłębieniem regularnych treningów i dąży do lepszego opanowania konkretnych płaszczyzn walki. Duża ilość treningów powoduje, że odbycie obozu jest ekwiwalentem 3 miesięcy regularnych treningów w sekcji. Walki zadaniowe i scenariusze powoduje, że uczestnicy kończąc obóz czują się o wiele mocniejsi. Do współprowadzenia zapraszani są trenerzy czołowych klubów walki z różnych regionów Polski. Częstotliwość oraz intensywność każdego treningu daje sposobność powalczenia o lepszą formę, zwiększenia parametrów siłowo-kondycyjnych. Ponadto miejsca obozów zawsze dają możliwość aktywnego wypoczynku na łonie natury.

Standardowy dzień obozowy składa się z przedśniadaniowego rozruchu, dwóch 2,5h treningów technicznych między posiłkami, oraz kilku godzin czasu wolnego. Pojawiają się również nieplanowane treningi scenariuszowe, co do których wymagamy zachowania czujności.

W ostatnich latach zimowe zgrupowania odbywały się w Murzasichlu, a letnie w Jastrowiu.

OBÓZ SZKOLENIOWY KMM WINTER CAMP MURZASICHLE 1-5 MARCA 2023

kmm winter camp 2023

OGŁASZAMY ZIMOWY OBÓZ KMM MURZASICHLE 2022

? TERMIN: 1-5 marca 2023

➡Dwa 2-2,5 h treningi dziennie – na macie, w plenerze;

➡ Wymiana doświadczeń i wspólny trening z podhalańskim klubem krav maga;

➡ 5 dni (4 noclegi) w nowym pensjonacie w górkiej miejscowości Murzasichle w towarzystwie świetnej klubowej ekipy;

➡ 3 posiłki dziennie;

➡ w pensjonacie zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych z łazienkami i TV;

➡ nieodpłatny dostęp do basenu, sauny, jacuzzi;

➡ kawa, herbata, napoje, deser dostępne całą dobę;

➡ dla chętnych korzystanie z pobliskich stoków ;

KMM WINTER CAMP 2023 MURZASICHLE to okazja do podszlifowania swoich umiejętności, zdobycia nowych doświadczeń treningowych, poznania świetnych ludzi, odstresowania się i złapania oddechu od pędu pracy i codziennych obowiązków – resetu, który każdemu jest potrzebny do efektywnego funkcjonowania.

Doskonale wiecie, że trening to nie tylko mata. A być w górach i nie zdobyć przynajmniej jednego szczytu nie wypada. Wzmocnimy Waszą motoryczność i kondycję podczas wspinaczki na górskie wierzchołki.

? ZGŁOSZENIA poprzez formularz poniżej

? CENA:

1050 zł osoba trenująca:
700 zł osoba nietrenująca dorosła
450 zł osoba nietrenująca w wieku 4-12 lat
0 zł dziecko do 3 lat

– I rata – 400 zł płatna do 20 grudnia*
– II rata 350 płatna do 10 stycznia
– III rata 300 płatna do 10 lutego.

Uwaga‼ – pamiętajcie, że nas jako organizatorów też wiążą terminy i ustalenia z innymi podmiotami stąd:

1. Dokonanie zgłoszenia równoznaczne jest z deklaracją wpłaty I raty;
2. Istnieje możliwość cofnięcia zgłoszenia. Jeśli cofnięcie nastąpi do 10 grudnia – cała wpłacona kwota podlega zwrotowi, a niewpłacona rata nie jest wymagana.
3. Jeśli cofnięcie zgłoszenia nastąpi po 10 lutego – zwrotowi podlega jedynie III rata. Istnieje możliwość podmiany osoby na wskazane miejsce – wtedy zwrotowi podlega cała wpłacona kwota.

Cena nie zawiera transportu – jeśli nie planujesz jechać swoim samochodem skontaktujemy Cię z klubowiczami, którzy chętnie zabiorą Cię swoim pojazdem.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA – obóz wyłącznie dla sekcji senior.

? OBÓZ POPROWADZĄ:
Andrzej Gross i Przemek Migda – osoby, które jeszcze nie znają naszych trenerów odsyłamy do zakładki kadra na naszej stronie:)  https://kravmaga.mazowsze.pl/kadra

W razie pytań ? piszcie do nas lub dzwońcie? do Andrzeja pod nr: 502061750

ZAPIS NA OBÓZ ZIMOWY KMM WINTER CAMP 2023

ZAPIS NA OBÓZ ZIMOWY KMM WINTER CAMP 2023

Po wysłaniu formularza na podany e-mail zostanie wysłane potwierdzenie zapisu oraz wiadomość organizacyjna.

Zgłoszenie na oboz równoznaczne jest z akceptacją regulaminu klubu KMM dostępnym poniżej
Przyjmuje do wiadomości, że cena obozu nie zawiera transportu
Akceptuję poniższe warunki finansowe: Przyjmuję do wiadomości, że dokonanie zgłoszenia równoznaczne jest z deklaracją wpłaty I raty niezależnie od późniejszej ewentualnej rezygnacji; Istnieje możliwość cofnięcia zgłoszenia. Jeśli cofnięcie nastąpi do 10 grudnia – cała wpłacona kwota podlega zwrotowi, a niewpłacona rata nie jest wymagana. Jeśli cofnięcie zgłoszenia nastąpi po 20 lutego – zwrotowi podlega jedynie III rata (300 zł) Niedokonanie wpłaty którejkolwiek z rat w terminie wskazanym powyżej w opisie wydarzenia, nie zwalnia z obowiązku jej dokonania w przypadku rezygnacji po 20 lutego. Istnieje możliwość podmiany osoby na wskazane miejsce – wtedy zwrotowi podlega cała wpłacona kwota.

Link do regulaminu klubu

Aktualne informacje odnośnie najbliższych obozów znajdziecie w aktualnościach na stronie głównej oraz w wydarzeniach na funpage facebook : https://www.facebook.com/pg/kravmagamazowsze/events/

OBOZY KRAV MAGA

Back to Top