Obozy szkoleniowe Krav Maga

Dwa razy do roku organizujemy treningowe obozy które są doskonałą okazją zarówno do pogłębienia i uporządkowania posiadanej już wiedzy jak i poznania i przećwiczenia nowych technik walki. Program obozu jest zawsze rozwinięciem i pogłębieniem regularnych treningów i dąży do lepszego opanowania konkretnych płaszczyzn walki. Duża ilość treningów powoduje, że odbycie obozu jest ekwiwalentem 3 miesięcy regularnych treningów w sekcji. Walki zadaniowe i scenariusze powoduje, że uczestnicy kończąc obóz czują się o wiele mocniejsi. Do współprowadzenia zapraszani są trenerzy czołowych klubów walki z różnych regionów Polski. Częstotliwość oraz intensywność każdego treningu daje sposobność powalczenia o lepszą formę, zwiększenia parametrów siłowo-kondycyjnych. Ponadto miejsca obozów zawsze dają możliwość aktywnego wypoczynku na łonie natury.

Standardowy dzień obozowy składa się z przedśniadaniowego rozruchu, dwóch 2,5h treningów technicznych między posiłkami, oraz kilku godzin czasu wolnego. Pojawiają się również nieplanowane treningi scenariuszowe, co do których wymagamy zachowania czujności.

W ostatnich latach zimowe zgrupowania odbywały się w Murzasichlu, a letnie w Jastrowiu.

Aktualne informacje odnośnie najbliższych obozów znajdziecie w aktualnościach na stronie głównej oraz w wydarzeniach na funpage facebook : https://www.facebook.com/pg/kravmagamazowsze/events/

OBOZY KRAV MAGA

Back to Top