grafiki sekcji


Sekcja Krav Maga Warszawa Mokotów KMM

LO ul. Wiktorska 30/32(stacja metra Racławicka)

DZIEŃ PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
GODZINA 18:00-19:30 18:00-19:30

KROK PO KROKU REJESTRACJA NA TRENING PRÓBNY

Oddział krav maga Warszawa Mokotów to sekcja samoobrony i realnej walki wręcz działająca w ramach Grupy Krav Maga Mazowsze. Sekcja to wyróżnia się doskonałą lokalizacją w bliskiej okolicy stacji metra umożliwiającą regularne treningi osobom z południowych dzielnic Warszawy. Plan treningowy obejmuje szkolenie od podstaw zawierające technik obron przed uderzeniami, kopnięciami, chwytami oraz atakami z użyciem niebezpiecznych przedmiotów oraz kształtowanie ofensywnych technik walki wręcz w postaci ataków wszystkim częściami ciała, rzutów, kontroli.

Naszym celem jest propagowanie pełnego i nowoczesnego systemu walki krav maga ukierunkowanego na bezpieczeństwo osobiste. Konsekwentnie go realizując zbudowaliśmy klub zrzeszający kilkuset regularnie ćwiczących entuzjastów w kilkunastu lokalizacjach w Warszawie i wokół niej. Nasza kadra składa się z grupy zaangażowanych specjalistów którzy w ciągły sposób rozwijają swoje umiejętności pod okiem szefa klubu Andrzeja Gross.

Cykl treningowy podzielony jest na 9 etapów szkoleniowych zakończonych egzaminami na stopnie techniczne. Pierwsze trzy poziomy(stopnie basic) obejmują naukę elementarnych i uniwersalnych technik obrony, które stanowią rdzeń systemu. Kolejne trzy poziomy średniozaawansowane rozwijają mocno aspekty ofensywne w stójce i parterze, a stopnie zaawansowane kładą akcent na rozwiązania specjalistyczne w zakresie militarnym, policyjnym oaz security.

Wyróżniają nas regularnie organizowane, stopniowane szkolenia specjalistyczne w zakresie pogłębiania umiejętności ofensywnych(walka w stójce i parterze, użycia kija, noża), strzelectwa obronnego, samoobrony w nietypowych miejscach(środki komunikacji miejskiej, auto, klatka schodowa, bar). 

Mocnym plusem naszej oferty szkoleniowej jest możliwość odbywania treningów w różnych lokalizacjach dzięki jednej klubowej skladce członkowskiej.

Back to Top