Spoceni, zdyszani, z sercami walącymi jak młoty zaczynamy 10 rok istnienia klubu Krav Maga Mazowsze. Zaprawieni w boju stajemy do walki, aby ten sezon treningowy, jak na jubileuszowy przystało, był sezonem najwyżej klasy. Nasza historia jest prosta. Zaczynaliśmy w 2009 r. z jedną matą i jedną parą rękawic.

Przez 10 lat ewoluowaliśmy, wydzieraliśmy kolejne tereny pod coraz to lepsze i większe możliwości treningu. Selekcjonowaliśmy najskuteczniejsze techniki i opracowywaliśmy nowe metody treningowe. Z każdym nowym rokiem w arkana Krav Maga wprowadzaliśmy setki nowych osób. Przez ten czas ciężko pracowaliśmy, by dziś móc stanąć przed Wami z podniesionym czołem. Naszym największym sukcesem jest duma z tego, ile po tych 10 latach możemy dziś zaoferować naszym klubowiczom. Teraz prowadzimy 15 sekcji na Mazowszu i na tym nie zamierzamy poprzestać. W sezonie 2019/2020 przygotowaliśmy szczególną jubileuszową ofertę treningową – obok regularnych treningów pojawią się szkolenia, których na pewno żaden kraver nie może przegapić.

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA I ZARZĄDZANIE KONFLIKTEM

Kilka sekund. Tyle właśnie masz czasu na reakcję, gdy stajesz się ofiarą agresji. Dlatego też rok treningowy zaczynamy od szkolenia „PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA I ZARZĄDZANIE KONFLIKTEM”. Będzie to unikalny przegląd możliwości technicznych i taktycznych, jakie jesteśmy w stanie podjąć podczas pierwszych kilku sekund zagrożenia, w celu niedopuszczenia do agresji skierowanej na nas lub jak najszybszej jej deeskalacji

KURS INSTRUKTORSKI

Do osób na średnio i zaawansowanym poziomie, dla których krav maga jest pasją i stylem życia, kierujemy możliwość odbycia kursu instruktorskiego oraz praktyk przygotowujących do pracy z grupami początkującymi do stopnia Basic 3. Dla najlepszych adeptów kursu, oferujemy propozycję współpracy z Krav Maga Mazowsze.

SZKOLENIE STRZELECKIE TACTICAL SHOOTER

Pod koniec września będziemy wonieć prochem i pociągać za spusty. Odpalamy kolejną edycję kursu strzeleckiego „TACTICAL SHOOTER”, którego cel jest konkretny – musicie przyswoić umiejętności z zakresu posługiwania się krótką bronią palną tj. dobywania broni, oddawania celnych i szybkich strzałów, usuwania zacięć, likwidacji szantaży skierowanych z różnych kierunków oraz bezpiecznego posługiwania się bronią.

WARSZAT KICKBOXINGU

Październik 2019 r. przeznaczamy na szlifowanie umiejętności z zakresu kickboxingu oraz walki nożem. Warsztat doszkalający z zakresu kickboxingu oddamy w ręce zaprzyjaźnionego z Krav Maga Mazowsze trenera Robert Gawliński, który weźmie na panel najlepsze kombinacje stójkowe.

WARSZAT WALKI NOŻEM

Tak jak umiejętności walki w stójce stanowią naturalne przedłużenie obron, tak umiejętność użycia zdobycznego bądź własnego ostrza jest kontynuacją działań obronnych przeciwko uzbrojonemu agresorowi. Trening z użyciem specjalnie przygotowanych na ten cel noży, które dają możliwość sparingu w pełnym kontakcie z dużą dozą realizmu, poprowadzi trener Krav Maga Mazowsze Andrzej Gross.

SEMINARIUM ANDRZEJA PŁAZY Z PODKARPACKIEJ SZKOŁY KRAV MAGA

W listopadzie nasz klub odwiedzi nasz przyjaciel, trener Podkarpackiej Szkoły Krav Maga i poprowadzi kilkugodzinne seminarium z zakresu agresywnych metod samoobrony. Andrzej Płaza, bo o nim mowa jest jednym z egzaminatorów na stopnie szkoleniowe KMM, wyznawcą rzeczowego i konkretnego podejścia do kwestii samoobrony, więc możecie spodziewać się ostrego tyrania bez owijania w bawełnę 🙂

  • Grafik regularnych treningów dostępny pod linkiem:

http://kravmaga.mazowsze.pl/grafik/

  • Bądź czujny na FB

https://web.facebook.com/kravmagamazowsze
krav maga mazowsze (1)

Back to Top