Dwa razy do roku organizujemy treningowe obozy które są doskonałą okazją zarówno do pogłębienia i uporządkowania posiadanej już wiedzy jak i poznania i przećwiczenia nowych technik walki. Program obozu jest zawsze rozwinięciem i pogłębieniem regularnych treningów i dąży do lepszego opanowania konkretnych płaszczyzn walki. Duża ilość treningów powodują, że odbycie obozu jest ekwiwalentem 3 miesięcy regularnych treningów w sekcji. Walki zadaniowe i scenariusze powoduje, że uczestnicy kończąc obóz czują się o wiele mocniejsi. Do współprowadzenia zapraszani są trenerzy czołowych klubów walki z różnych regionów Polski. Częstotliwość oraz intensywność każdego treningu daje sposobność powalczenia o lepszą formę, zwiększenia parametrów siłowo-kondycyjnych. Ponadto miejsca obozów zawsze dają możliwość aktywnego wypoczynku na łonie natury.

Standardowy dzień obozowy składa się z przedśniadaniowego rozruchu, dwóch 2,5h treningów technicznych między posiłkami, oraz kilku godzin czasu wolnego. Pojawiają się również nieplanowane treningi scenariuszowe, co do których wymagamy zachowania czujności.

RUSZYŁY ZAPISY NA 
KMM WINTER CAMP MURZASICHLE 2024
TERMIN: 28.02-03.03.2024 OŚRODEK U TOŚKI 3

obóz dla 40 uczestników

 

kmm winter camp 2024

 


 

W CENIE OBOZU:

  • 2 treningi krav maga dziennie: na macie i w plenerze z kadrą KMM
  • gość specjalny Robert Mikulski- expert Krav Maga, czarny pas karate kyokushin, instruktor strzelectwa, żołnierz i szkoleniowiec wojsk specjalnych
  • zdobywanie górskich szczytów
  • klubowa integracja przy grzańcu 
  • wspólny trening z instruktorami i studentami ze szkoły Krav Maga Podhale
  • nieodpłatna możliwość korzystania z basenu i jaccuzi
  • trzy smaczne posiłki dziennie oraz kawa, herbata i napoje 24 h
  • zakwaterowanie w pokojach o wysokim standardzie(3, 4 osobowe)
  • ubezpieczenie NNW
  • specjalna koszulka obozowa  i dyplom

 

CENA:
Koszt obozu: 1150 zł – płatności dokonujecie u trenerów podczas treningów

ZGŁOSZENIE NA OBÓZ ODBYWA SIĘ ZA POŚREDNICTWEM FORMULARZA PONIŻEJ

 

KMM WINTER CAMP MURZASICHLE 2024

KMM WINTER CAMP MURZASICHLE 2024

Po wysłaniu formularza na podany e-mail zostanie wysłane potwierdzenie zapisu oraz informacje organizacyjne, w tym dotyczące płatności.

Przyjmuję do wiadomości i akceptuję, iż: 1. Opłaty przyjmowane są w II ratach: zaliczka – 500 zł płatna do 31.12.2023 r. i 650 zł płatne do 30.01.2024 2. Dokonanie zgłoszenia jest równoznaczne z deklaracją wpłacenia zaliczki. Dokonanie zgłoszenia i nieuiszczenie zaliczki w terminie, nie zwalnia z jej wpłacenia nawet w przypadku rezygnacji. Prosimy o przemyślane decyzje. 3. Rezygnacja z obozu (przesłana mailowo na adres: info@kravmaga.mazowsze.pl) w okresie od 31.12 do 30.01.2024 r. powoduje zwrot dokonanej wpłaty z zastrzeżeniem zatrzymania zaliczki. 2. Rezygnacja dokonana w okresie od 31.01.2024 do 10.02.2024 powoduje zwrot 30 % wpłaty a po 10.02.2024 nie przewiduje się zwrotów wpłaconych opłat. W takim przypadku istnieje możliwość aby na miejsce osoby zapisanej wstąpiła inna dotychczas niezapisana osoba (klub nie partycypuje w poszukiwaniu zastępstwa) wówczas zwrotowi podlega 90% opłaty a wszelkie ustalenia w zakresie opłat ustalane są między zainteresowanymi. Przedmiotowe nie ma zastosowania do pkt 1.

 

Back to Top