vouchery i reklama sekcji (4)
KROK PO KROKU REJESTRACJA NA TRENING PRÓBNY

SPACE2

Wszystkich entuzjastów sztuk walki, samoobrony oraz bezpieczeństwa osobistego z  Żyrardowa i okolic zapraszamy do wzięcia udziału w treningach systemu krav maga organizowanych przez naszą szkołę. Czekają tu na Was praktycy z wieloletnim stażem i przygotowaniem trenerskim. Nasza certyfikowana placówka jest liderem w zakresie szkoleń krav maga na skalę ogólnopolską. Krav maga łącząc rozmaite sztuki walki ma do zaoferowania bogaty przekrój najskuteczniejszych technik, wszechstronny rozwój adepta w zakresie samoobrony.

Początek tej sztuki walki w Żyrardowie miał miejsce w 2009 roku i od tego czasu nieustannie szkolimy adeptów z okolic w skutecznej samoobronie i realnej walce wręcz. Sekcja Żyrardów jest częścią grupy treningowej Krav Maga Mazowsze prowadzonej przez prekursora treningów na tym terenie Andrzeja Gross. W tak długim czasie funkcjonowania zdążyliśmy przeprowadzić setki treningów oraz przeszkolić dziesiątki osób w zakresie procedur bezpieczeństwa osobistego. Duże zainteresowanie i powodzenie naszych zajęć spowodowało nagły napływ innych odmian sztuki walki w Żyrardowie. Warto podkreślić, że jako jedna z nielicznych grup w Polsce posiadamy własne centrum treningowe, które wykorzystywane jest do podnoszenia kompetencji trenerskich w ramach cotygodniowych warsztatów.

Adepci będący członkami naszej społeczności mają unikalną sposobność uczestniczenia w regularnych szkoleniach specjalnych organizowanych przez siedzibę grupy między innymi posługiwanie się bronią palną- Tactical Shooter, posługiwanie się nożem w walce-Knife Fighting, warsztaty walki parterowej-Ground Fighting, seria szkoleń miejskich(autobus, auto, cqb)-Krav Edge, oraz odbywanie obozów oraz seminariów z naszymi gośćmi-specjalistami w zakresie różnych płaszczyzn walki.

Czołowi trenerzy naszej grupy to wieloletni praktycy z doświadczeniem w zakresie realnej walki wręcz, odbywający regularne szkolenia w kraju i za granicą podnoszące ich kompetencje.

Misją krav maga Mazowsze jest edukowanie w temacie bezpieczeństwa osobistego, metod prewencji agresji, nauka najskuteczniejszych technik samoobrony, dbanie o ciągły rozwój fizyczny swoich adeptów.

Jeżeli szukasz wyjątkowej sztuki walki Żyrardów łączącej najskuteczniejsze działania i metody treningowe zapraszamy w nasze szeregi.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z regularnych treningów z sekcji krav maga w Żyrardowie oraz ze szkoleń tematycznych.

Back to Top