GRAFIKA_WPR_SENIOR grafika_wpr_junior

pruszków hala znicz kmm

Ośrodek szkolenia sztuki walki Pruszków- sekcja KMM to miejsce stworzone dla osób zainteresowanych szeroko pojętymi sztukami walki, samoobroną, walką wręcz i bezpieczeństwem osobistym.

Krav maga to hybrydowy system mający korzenie militarne bazujący na podstawowych odruchach obronnych człowieka oraz skupiający się na przekazaniu meritum w kwestii realnej walki. Brak jest wyszukanych technik, bazuje się na prostych atakach różnymi częściami ciała, budowaniu świadomości zagrożeń oraz odpowiedniej reakcji na zaistniałą sytuację. Dzięki połączeniu wielu elementów samoobrony i walki krav maga zyskała sobie miano systemu.

Oferta Grupy KMM obejmuje regularne zajęcia, treningi indywidualne, szereg powtarzalnych szkoleń specjalnych, obozy treningowe i wiele innych. Jesteśmy liderem na skalę regionu, a nasi trenerzy to rozpoznawalni szkoleniowcy z wieloletnim stażem. Skupiamy się na przekazywaniu systemu w jego pełnej, bojowej i użytecznej formie.

W naszych szeregach znajdziesz normalne osoby, o różnych zainteresowaniach, które z powodzeniem i satysfakcją zgłębiają techniki samoobrony i walki, poprawiają parametry kondycyjne. Wspólnie kreujemy przyjazną, sprzyjającą treningowi atmosferę.Treningi nie mają charakteru zamkniętego kursu, ale otwartej grupy do której można dołączyć w dowolnym momencie roku i rozpocząć nabywanie umiejętności. Wśród innych klubów sztuki walki Pruszków wyróżniamy się profesjonalnym, nie hobbistycznym charakterem naszej działalności. Nasza grupa skupia posiadających unikalne kwalifikacje i doświadczenia szkoleniowców, którzy zapewniają maksymalnie zbliżony do realnego poziom treningu.

Back to Top