sekcja Brwinów

KROK PO KROKU REJESTRACJA NA TRENING PRÓBNY
szkola_brwinow

Wszystkie osoby zainteresowane tematem sztuki walki oraz samoobrona Brwinów zapraszamy na zajęcia organizowane przez szkołę Krav Maga Mazowsze. W naszym systemie łączą się rozwiązania stosowane w najskuteczniejszych sztukach walki tworząc idealny program samoobrony i walki. Oferta dedykowanych szkoleń specjalnych pozwala na szybki progres.

Zajęcia odbywają się w poniedziałki i piątki na sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 2 ul.  Żwirowa 16. Program treningowy zakłada opanowanie podstawowych technik uderzeń pięściami, łokciami, kopnięć stopami, kolanami, uwolnień z duszeń, trzymań i obchwytów, zarówno w staniu, jak i leżąc. Ćwiczymy również metody obrony przed agresorem uzbrojonym w nóż, kij. Dbamy o rozwój cech mentalnych i motorycznych naszych podopiecznych.

Jeżeli szukasz kompetentnego ośrodka sztuki walki Brwinów, który na pierwszym miejscu stawia sobie za cel pracę nad bezpieczeństwem osobistym, a nie rywalizację sportową to zapraszamy do wstąpienia w nasze szeregi. Nasi trenerzy to osoby z wieloletnim stażem treningowym i przygotowaniem trenerskim. Jesteśmy częścią regionalnej, certyfikowanej organizacji Krav Maga Mazowsze operującej od 2009 roku i posiadającej własną bazę treningową na tym terenie. Naszą zintegrowaną społeczność tworzą tysiące osób przeszkolonych z samoobrony, technik realnej walki wręcz. Członkostwo to unikalna szansa na naukę najskuteczniejszych technik, poznanie ciekawych ludzi, obywanie staży z ekspertami w dziedzinie walki, zdobycie wyjątkowych umiejętności, kwalifikacji oraz pasji.

Back to Top