piaseczno
KROK PO KROKU REJESTRACJA NA TRENING PRÓBNY

Szkoła sztuki walki 

krav maga Piaseczno

KMM jest jednostką realizującą pełny program szkoleniowy izraelskiego systemu walki wręcz i samoobrony krav maga. Przynależność do grupy KMM umożliwia trening w 14 lokalizacjach na terenie Mazowsza. System szkolenia składający się z 9 etapów zakończonych egzaminami obejmuje naukę uderzeń, kopnięć, obaleń, walki na ziemi, obron przed atakami z użyciem ostrych i tępych przedmiotów, obron przed szantażami nożem i bronią palną, taktyki przy jednym jak i wielu agresorach.

Wieloletni staż klubu pozwolił na ugruntowanie mocnej pozycji na tle ogólnopolskim, zbudowanie solidnej kadry szkoleniowej oraz przeszkolenie setek adeptów z podstaw samoobrony i bezpieczeństwa osobistego.

Nasza szkoła sztuki walki Piaseczno sekcja krav maga prowadzi poza regularnymi zajęciami szereg tematycznych szkoleń specjalnych o profilu: strzelanie bojowe, walka nożem, użycie pałki teleskopowej, ochrona osób trzecich, walka na ziemi. Stała współpraca ze szkoleniowcami różnej maści pozwala na stałą wymianę wiedzy wśród kadry trenerskiej i podnoszenie umiejętności uczestników szkoleń.

Dla osób szukających wyjątkowego progresu mamy również przygotowaną ofertę obozów treningów oraz treningów indywidualnych.

Dokładamy wszelkich starań aby treningi były prowadzone w sposób bezpieczny oraz w przyjaznej atmosferze. Do zajęć dopuszczane są jedynie osoby zrównoważone, zdrowe, stosujące się do regulaminu klubu oraz niekarane.

Sekcje funkcjonują w oparciu o stały nabór, co znaczy, że można dołączyć w różnych momentach roku treningowego. Wystarczy wybrać preferowaną lokalizację z grafiku i udać się na pierwszy trening próbny.

Na pierwsze zajęcia wymagane jest jedynie obuwie treningowe oraz ciemny, luźny strój. Z czasem adepci wyposażają się w rękawice i zalecane ochraniacze.

 

Back to Top