Sekcja Krav Maga-sztuki walki Ożarów Mazowiecki

Sekcja chwilowo zawieszona. Zapraszamy do sekcji Błonie i Pruszków.

 

Ośrodek szkolenia sztuki walki Ożarów Mazowiecki sekcja krav maga zaprasza osoby zainteresowane przekrojowym treningiem obronnym w swoje szeregi. Grupa Krav Maga Mazowsze nieprzerwanie od 2009 roku prowadzi szeroko zakrojone działania mające na celu przekazywanie systemu krav maga w jego pełnej, praktycznej wersji. Postawa ta zakłada wypracowanie na dobrym poziomie umiejętności walki w różnych dystansach i płaszczyznach, również z uwzględnieniem narzędzi walki jak kij, nóż, pistolet. Treningi odbywają się w sposób progresywny. Rozpoczynamy od przekazywania podstaw w postaci poruszania, wyprowadzania podstawowych ataków, stosowania obron przed najbardziej popularnymi atakami, następnie uczymy stosowania kombinacji ataków, łączenia różnych płaszczyzn.
Przynależność klubu sztuki walki Ożarów Mazowiecki sekcja krav maga do Grupy KMM daje możliwość trenowania w wielu lokalizacjach pod okiem certyfikowanych trenerów z wieloletnim stażem, uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach zarezerwowanych jedynie dla członków, stały monitoring uzyskiwanych efektów poprzez udział w egzaminach na stopnie szkoleniowe, wyjazdy na obozy treningowe.
We wszystkich grupach utrzymujemy pozytywną, przyjacielską atmosferę, jednak wymagamy wykonywania zadań na najwyższym możliwym poziomie oraz bezwzględnego poddawania się zasadom wynikającym z regulaminu.
Jeżeli szukasz kompetentnego ośrodka z dużymi możliwościami szkoleniowymi, cenisz sobie bezpieczeństwo na treningu, profesjonalne podejście oraz chcesz zostać częścią dużej, ćwiczącej i wspierającej się społeczności to zapraszamy na zajęcia.

Back to Top