sekcja Skierniewice
skierniewice gim1

Nowo powstający ośrodek szkolenia sztuki walki Skierniewice-sekcja krav maga zaprasza na regularne treningi izraelskiego systemu samoobrony i walki wręcz. Głównym celem szkolenia jest poprawa bezpieczeństwa adeptów, podniesienie świadomości na temat zagrożeń, umiejętności podejmowania działania obronnego w stresie. Trening obejmuje naukę obron przed atakami dochodzącymi ze wszystkich kierunków, w każdej sytuacji, tym samym starając się odzwierciedlać rzeczywiste zagrożenia.

Treningi prowadzone są przez grono wykwalifikowanych trenerów posiadających stosowne doświadczenie w każdym aspekcie walki-obron przed ostrymi przedmiotami, walki w stójce i parterze, użyciu kija, strzelaniu bojowym.

Ośrodek sztuki walki Skierniewice jest częścią grupy treningowej Krav Maga Mazowsze będącej największym regionalnym klubem w Polsce. Do grupy przynależy 16 sekcji rozmieszczonych w różnych lokalizacjach, prowadzących trening krav maga w jego pełnej, bojowej formie. System szkolenia składa się 9 etapów-3 stopnie początkujące, 3 średniozaawansowane, 3 zaawansowane. Każdy etap kończy się egzaminem na stopień szkoleniowy, który jest potwierdzeniem stażu, posiadanej wiedzy i umiejętności.

Poza regularnymi zajęciami organizowane są cyklicznie warsztaty specjalne oraz obozy treningowe, które dają szansę na nabycie specjalistycznych umiejętności i kwalifikacji.

Trening w grupie odbywa się pod ścisłym nadzorem prowadzącego. Podstawą wymagań jest niekaralność oraz dobry stan zdrowia. Wraz z adeptami kreujemy pozytywną atmosferę, która rzutuje na szybki progres osób ćwiczących.

Wśród innych szkół sztuki walki w Skierniewicach wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem wyrażonym w tysiącach przeprowadzonych jednostek treningowych, profesjonalnym podejściem mającym odbicie w  ustalonym systemem szkoleniowym kładącym nacisk na zdobywanie praktycznych umiejętności, przynależnością do dużej, rozpoznawalnej grupy treningowej umożliwiającej szereg szkoleń specjalnych.

KRAV MAGA SKIERNIEWICE, SAMOOBRONA SKIERNIEWICE

Back to Top