Grodzisk Maz.
KROK PO KROKU REJESTRACJA NA TRENING PRÓBNY

szkola_grodzisk

Wszystkie osoby szukające treningu solidnych umiejętności samoobrony i walki wręcz zapraszamy do ośrodka szkolenia sztuki walki Grodzisk Mazowiecki- krav maga Mazowsze. Trening obejmuje metody samoobrony i walki w każdej sytuacji jaka może się wydarzyć adeptowi. Obejmuje on naukę ataków wszystkimi częściami ciała, w każdym dystansie i każdej płaszczyźnie, ponadto obrony przed atakami z użyciem broni białej i palnej, naukę walki parterowej, wzmacnianie mentalne i siłowo-kondycyjne. Podczas szkoleń specjalnych przeprowadzamy trening strzelecki, walki nożem, kijem oraz sposobów działań w ciasnych pomieszczeniach, poruszających się pojazdach, ochrony osób trzecich itp.

Celem naszej grupy treningowej jest dostarczenie adeptom możliwości treningu każdego aspektu samoobrony i walki na najwyższym, realnym poziomie. Proces ciągłego doskonalenia umiejętności zaczyna się od uczestnictwa w regularnych treningach, które są sposobem na zbudowanie wyjątkowej sprawności, nabycie podstaw technicznych i taktycznych, zapoznanie z zasadami oraz procedurami bezpieczeństwa. W następnej kolejności można przystępować do regularnych szkoleń specjalnych oraz obozów treningowych.

Regularne zajęcia prowadzone są przez wieloletnich praktyków i szkoleniowców systemu. Możliwość przystąpienia do grupy treningowej istnieje dla każdej zdrowej, niekaranej osoby. Trening odbywa się w bezpiecznych warunkach i przyjaznej atmosferze. Szybkość progresu uzależniona jest od indywidualnych predyspozycji ćwiczącego.

Sztuki walki Grodzisk Mazowiecki sekcja krav maga wyróżnia się na tle innych szkół wyjątkowo praktycznych podejściem, nastawieniem na realną samoobronę i walkę, wieloletnią historią treningów i szkoleń oraz dostosowaniem poziomu do możliwości uczestników.

Back to Top