vouchery i reklama sekcji (1)
KROK PO KROKU REJESTRACJA NA TRENING PRÓBNY

Certyfikowany ośrodek szkolenia sztuki walki Warszawa Ursus grupa krav maga Mazowsze działająca od 2009 roku realizuje program izraelskiego systemu krav maga w jego pełnej formie. Nadrzędnym celem treningowym jest umiejętność przetrwania trudnych sytuacji ulicznych, bezpiecznego powrotu do domu, nie rywalizacja sportowa. Odbywa się to poprzez regularne ćwiczenia w 4 obszarach-technicznym, taktycznym, mentalnym i siłowo-kondycyjnym.

Trening techniczny zakłada opanowanie ofensywnych technik w postaci ataków każdą częścią ciała-pięściami, łokciami, kolanami, stopami, głową; naukę uwalniania z duszeń, obchwytów, trzymań, naukę rzutów i obaleń, kontrolowanie przeciwnika na ziemi, obronę przed szantażem i atakiem nożem, kijem, umiejętność użycia broni.

Trening taktyczny zakłada opanowanie modeli zachowań przydatnych podczas stosowania technik samoobrony lub walki.

Trening mentalny buduje odporność psychiczną na stres, pozwala szybciej i dokładniej określić nadchodzące zagrożenie.

Trening siłowo-kondycyjny buduje fizyczne fundamenty możliwości skutecznego działania podczas agresywnego, dynamicznego i wyczerpującego ulicznego zajścia, który zazwyczaj odbywa się na dystansie 1-3 min.

Jeżeli jesteś aktywnie zainteresowany rozwijaniem umiejętności i kompetencji w dziedzinie sztuki walki to zapraszamy do certyfikowanej sekcji krav maga Warszawa Ursus. Pozytywna atmosfera sprzyjająca treningom, wszechstronny rozwój, program dedykowanych szkoleń specjalnych gwarantowany.

Back to Top