KROK PO KROKU REJESTRACJA NA TRENING PRÓBNY
vouchery i reklama sekcji (1)

Certyfikowany ośrodek szkolenia sztuki walki Warszawa Ursus grupa krav maga Mazowsze działająca od 2009 roku realizuje program izraelskiego systemu krav maga w jego pełnej formie. Nadrzędnym celem treningowym jest umiejętność przetrwania trudnych sytuacji ulicznych, bezpiecznego powrotu do domu, nie rywalizacja sportowa. Odbywa się to poprzez regularne ćwiczenia w 4 obszarach-technicznym, taktycznym, mentalnym i siłowo-kondycyjnym.

Trening techniczny zakłada opanowanie ofensywnych technik w postaci ataków każdą częścią ciała-pięściami, łokciami, kolanami, stopami, głową; naukę uwalniania z duszeń, obchwytów, trzymań, naukę rzutów i obaleń, kontrolowanie przeciwnika na ziemi, obronę przed szantażem i atakiem nożem, kijem, umiejętność użycia broni.

Trening taktyczny zakłada opanowanie modeli zachowań przydatnych podczas stosowania technik samoobrony lub walki.

Trening mentalny buduje odporność psychiczną na stres, pozwala szybciej i dokładniej określić nadchodzące zagrożenie.

Trening siłowo-kondycyjny buduje fizyczne fundamenty możliwości skutecznego działania podczas agresywnego, dynamicznego i wyczerpującego ulicznego zajścia, który zazwyczaj odbywa się na dystansie 1-3 min.

Jeżeli jesteś aktywnie zainteresowany rozwijaniem umiejętności i kompetencji w dziedzinie sztuki walki to zapraszamy do certyfikowanej sekcji krav maga Warszawa Ursus. Pozytywna atmosfera sprzyjająca treningom, wszechstronny rozwój, program dedykowanych szkoleń specjalnych gwarantowany.

Back to Top