vouchery i reklama sekcji (3)

Sekcja Krav Maga Warszawa Wilanów KMM

SP 400 Oś Królewska 25

DZIEŃ PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
GODZINA 18:30-
20:00
19:00-
20:30
KROK PO KROKU REJESTRACJA NA TRENING PRÓBNY

312189945_526606266143291_8879738848501098001_n (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sekcja Krav Maga Mazowsze Wilanow to grupa poczatkujaca zlokalizowana na warszawskim Wilanowie przy ulicy Oś Królewska 25. Grupa prowadzona jest pod katem samoobrony przed najpowszechniejszymi atakami ulicznymi oraz rozwoj w zakresie walki wrecz w roznych plaszczyznach- stojkowej i parterowej. Treningi prowadzone w sekcji krav maga Wilanow nie sa typowym kursem samoobrony, sa programem ciaglego doskonalenia opartego o regularne treningi techniczne, taktyczne, silowo-kondycyjne oraz regularnie organizowane warsztaty, szkolenia i obozy- w zakresie poslugiwania sie nozem, palka teleskopowa i bronia palna.

Naszym celem jest propagowanie pełnego i nowoczesnego systemu walki krav maga ukierunkowanego na bezpieczeństwo osobiste. Konsekwentnie go realizując zbudowaliśmy klub zrzeszający kilkuset regularnie ćwiczących entuzjastów w kilkunastu lokalizacjach w Warszawie i wokół niej. Nasza kadra składa się z grupy zaangażowanych specjalistów którzy w ciągły sposób rozwijają swoje umiejętności pod okiem szefa klubu Andrzeja Gross.

Cykl treningowy podzielony jest na 9 etapów szkoleniowych zakończonych egzaminami na stopnie techniczne. Pierwsze trzy poziomy(stopnie basic) obejmują naukę elementarnych i uniwersalnych technik obrony, które stanowią rdzeń systemu. Kolejne trzy poziomy średniozaawansowane rozwijają mocno aspekty ofensywne w stójce i parterze, a stopnie zaawansowane kładą akcent na rozwiązania specjalistyczne w zakresie militarnym, policyjnym oaz security.

Wyróżniają nas regularnie organizowane, stopniowane szkolenia specjalistyczne w zakresie pogłębiania umiejętności ofensywnych(walka w stójce i parterze, użycia kija, noża), strzelectwa obronnego, samoobrony w nietypowych miejscach(środki komunikacji miejskiej, auto, klatka schodowa, bar). 

Mocnym plusem naszej oferty szkoleniowej jest możliwość odbywania treningów w różnych lokalizacjach dzięki jednej klubowej skladce członkowskiej. W samej Warszawie obok Wilanowa mamy do dyspozycji lacznie 6 lokalizacji krav maga- Mokotow, Ursus, Ochota, Wola, Srodmiescie.

Back to Top