zdjęcie w tle na wydarzenie otwarte spotkanie dla osob dowiadczajacych przemocy

SPOTKANIE NIEODPŁATNE

ZAPISY DOSTĘPNE BĘDĄ OD PIĄTKU 1 GRUDNIA OD 13:00 W FORMULARZU NA DOLE STRONY. ZAPEWNIAMY PAŃSTWU ANONIMOWOŚĆ. ZAPISY SĄ NIEZBĘDNE JEDYNIE DO PROCESU ORGANIZACYJNEGO.

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Was na otwarte spotkanie, które będzie okazją do wspólnego wsparcia, rozmowy i dzielenia się doświadczeniami w bezpiecznej i zaufanej przestrzeni.

Będziemy mieli możliwość dyskusji na temat metod radzenia sobie z trudnościami, poszukiwania wsparcia oraz omówienia dostępnych zasobów i możliwości pomocy. Spotkanie poprowadzi prawnik i mediator sądowy, który zapewni wsparcie informacje na temat dostępnych opcji pomocy i wsparcia prawnego.

Jest to wyjątkowa okazja do poznania innych osób, które mogą przejść przez podobne doświadczenia oraz znalezienia solidarności i wzajemnego wsparcia.

Jesteśmy tutaj, aby wspólnie stworzyć atmosferę zrozumienia, wsparcia i nadziei. Zaproszenie to ma na celu zapewnienie bezpiecznego miejsca dla osób doświadczających przemocy, aby mogły znaleźć wsparcie, rozmawiać o swoich doświadczeniach i otrzymać informacje o dostępnych środkach pomocy. Podkreśla też solidarność i gotowość do wsparcia, co może być kluczowe dla osób znajdujących się w trudnych sytuacjach.

DZIĘKUJEMY ZA UCZESTNICTWO

Back to Top