SEMINARIUM REBEL KRAV MAGA Z KRZYSZTOFEM LEWICKIM

SEMINARIUM REBEL KRAV MAGA Z KRZYSZTOFEM LEWICKIM

SEMINARIUM REBEL KRAV MAGA Z KRZYSZTOFEM LEWICKIM

Możliwość komentowania SEMINARIUM REBEL KRAV MAGA Z KRZYSZTOFEM LEWICKIM została wyłączona

TACTICAL (7)

Bądź buntownikiem w walce. W klubowe progi KMM wjeżdża kolejny pasjonat sztuki samoobrony, trener o niekonwencjonalnych metodach nauczania i szkolenia. Krzysztof Lewicki polski dzik krav maga o stopniu EXPERT, założyciel i główny trener REBEL Centrum Szkolenia Krav Maga. Człowiek o zabójczej energii, mocny masowo i technicznie świr, którego mózg wręcz dymi od scenariuszy napaści, reakcji i założeń. Trener, po którego szkoleniu możecie wyjść z myślą: „co tu się właśnie stało”. Ta myśl to początek. Bycie zawsze przygotowanym – na wszystko – to podstawa skutecznej samoobrony. Przygotowanie to zbiór doświadczeń, poznawania, oswajania się – wychodzenie z bezpiecznej strefy własnego trenera. To zderzenia – z innym. Krzysiek jest najlepszą możliwą osobą do doświadczenia tego zderzenia. Ten wielki chłop pokaże Wam pierwotne proste założenia krav maga i techniki budowania głowy pod walkę – w ujęciu technicznym i neuronaukowym. Przetrenujecie scenariusze zadań na szybszy czas rozpoznawania sytuacji oraz popracujecie w kontekście skutecznego czasu reakcji. Celem szkolenia jest zmniejszenie blokad ciała i umysłu podczas walki oraz poznanie sposobów na własną pracę nad sobą aby podczas realnego zagrożenia nie grać pod dyktando napastnika i nie ulec własnym emocjom, nawet jeśli Twoim napastnikiem będzie takie świrnięte, świetne technicznie i siłowo byczysko jak Krzysiek.

KIEDY: 25.02.2024 (niedziela)
GODZINY: 10:00-14:00
GDZIE: SKRA SPORT ul. Wawelska 5 Warszawa
DLA KOGO: wszystkie poziomy od 15+

po dokonaniu zgłoszenia sprawdź SPAM

SEMINARIUM KRZYSZTOFA LEWICKIEGO REBEL KRAV MAGA

SEMINARIUM KRZYSZTOFA LEWICKIEGO REBEL KRAV MAGA

Po wysłaniu formularza na podany e-mail zostanie wysłane potwierdzenie zapisu oraz informacje organizacyjne, w tym dotyczące płatności.

Zgłoszenie na szkolenie równoznaczne jest z akceptacją regulaminu dostępnego poniżej
Dokonanie zgłoszenia jest równoznaczne z deklaracją dokonania wpłaty. Wpłatę i zgłoszenie można wycofać do 10.02. Rezygnacja po 10.02 nie powoduje zwrotu wpłaty.

REGULAMIN

Back to Top