• 10-lecie klubu KMM.
  10-lecie klubu KMM.
  Możliwość komentowania 10-lecie klubu KMM. została wyłączona

  Spoceni, zdyszani i z sercami walącymi jak młoty zaczynamy 10 rok istnienia klubu KMM. Stajemy do walki, aby ten sezon treningowy był zwycięski. Z każdym kolejnym ewoluowaliśmy, wydzieraliśmy kolejne tereny pod coraz to lepsze i większe możliwości treningu. Obok regularnych treningów pojawi się mnóstwo szkoleń, których na pewno żaden kraver nie może przegapić.

  Read more
 • Szkolenia 2019
  Szkolenia 2019
  Możliwość komentowania Szkolenia 2019 została wyłączona

  Wraz z początkiem września uruchamiamy nabór do grup początkujących i jednocześnie kontynuujemy pracę nad osobami o stopniu średnio i zaawansowanym. Poprawiamy i rozbudowujemy umiejętności techniczne oraz kształtujemy motorykę. Ponadto mamy w przygotowaniu szereg szkoleń dodatkowych mających na celu poprawienie umiejętności walki w konkretnych płaszczyznach. Sukcesywnie będziemy informować Was o każdym wydarzeniu.

  Read more
 • NOWY NABÓR WRZESIEŃ 2019 – DOŁĄCZ DO NAS
  NOWY NABÓR WRZESIEŃ 2019 – DOŁĄCZ DO NAS
  Możliwość komentowania NOWY NABÓR WRZESIEŃ 2019 – DOŁĄCZ DO NAS została wyłączona

  Ważne info dla wszystkich rozważających od jakiegoś czasu dołączenie do klubu. Otworzyliśmy możliwość zapisu na wrześniowy nabór do grup początkujących. Już teraz zapisz się na pierwszy trening próbny. Startujemy z początkiem września! ▶️TRENUJ Z NAMI skuteczny izraelski system samoobrony! ▶️ZADBAJ o formę oraz bezpieczeństwo swoje i najbliższych. ▶️DOŁĄCZ DO NAS bez względu na wiek i…

  Read more

Back to Top