Uwalnianie z docisku do ściany- Krav Edge CQB

Uwalnianie z docisku do ściany- Krav Edge CQB

4 komentarze do Uwalnianie z docisku do ściany- Krav Edge CQB

Krav Maga będąc kompletnym systemem samoobrony i walki dąży do jak najbardziej realnego odzworowania sytuacji pola walki. Celowi temu służy zarówno odpowiednia selekcja technik skupiajaca się na dobraniu takich narzędzi, które pozwalają na praktyczne ich zastosowanie w każdej sytuacji oraz szkolenia podejmowane w miejscach realnego zagrożenia. Jednym z takich szkoleń jest CQB(close quarter battle)czyli walka w bliskim dystansie. Obejmuje ono zagadnienia związane z działaniami w wąskich przejściach, małych pomieszczeniach, schodach. Jednym z głównych tematów jest umiejętność wyjścia z sytacji ograniczonej przestrzeni np. uwolnienie z dociśnięcia do ściany, wyjście z narożnika oraz użycie elementów tej przestrzeni do własnych celów. Opanowanie tej tematyki ma pomóc w lepszym radzeniu sobie w sytuacji napaści w windzie, klatce schodowej, barze, toalecie itp.poniewaz ogólne zasady taktyczne pozostają niezmienne.

4 komentarze

  1. gate io türkiye  - 5 maja, 2023 - 11:46 pm

    After reading your article, it reminded me of some things about gate io that I studied before. The content is similar to yours, but your thinking is very special, which gave me a different idea. Thank you. But I still have some questions I want to ask you, I will always pay attention. Thanks.

  2. gate io fon şifresi nasıl alınır  - 19 maja, 2023 - 7:33 pm

    Thank you very much for sharing. Your article was very helpful for me to build a paper on gate.io. After reading your article, I think the idea is very good and the creative techniques are also very innovative. However, I have some different opinions, and I will continue to follow your reply.

  3. 20bet  - 3 września, 2023 - 8:15 am

    Your article gave me a lot of inspiration, I hope you can explain your point of view in more detail, because I have some doubts, thank you.

Leave a comment

Back to Top