KMM Winter Camp 2021 Murzasichle 24-28.02

KMM Winter Camp 2021 Murzasichle 24-28.02

KMM Winter Camp 2021 Murzasichle 24-28.02

Możliwość komentowania KMM Winter Camp 2021 Murzasichle 24-28.02 została wyłączona
Zapraszamy Was na 5-DNIOWY MOCNY KMM WINTER CAMP 2021 w malowniczym Murzasichlu. Program obozu naładowaliśmy dla Was najlepszymi technikami krav maga, mocnymi sparingami dostosowanymi do waszych umiejętności, ciężkimi treningami w górach, klimatyczną regeneracją i zapierającymi dech w piersiach widokami.
5 dni wypoczynku w góralskiej chacie o dobrym standardzie OW Szarotka
2 treningi z zewnętrznymi szkoleniowcami w zaprzyjaźnionych klubach Krav Maga Academy Cracow i Stowarzyszenie Krav Maga Polska-Zakopane
Pokoje 2, 3, 4 z łazienkami, TV
3 posiłki dziennie;
Salę treningową z matą w miejscu noclegu
2 x 2-godzinne grupowe treningi na macie, dodatkowe treningi plenerowe
Ubezpieczenie;
Dyplom, koszulkę z limitowanej edycji koszulek obozowych KMM;
KMM Winter Camp to okazja do podniesienia swoich umiejętności- celowi temu będą służyć m.in. wizyty w 2 lokalnych, zaprzyjażnionych klubach, zdobycia nowych doświadczeń treningowych, poznania świetnych ludzi, odstresowania się i złapania oddechu od pędu pracy i codziennych obowiązków – resetu, który każdemu jest potrzebny do efektywnego funkcjonowania.
Doskonale wiecie, że trening to nie tylko mata. A być w górach i nie zdobyć przynajmniej jednego szczytu nie wypada. Wzmocnimy Waszą motoryczność i kondycję podczas WSPINACZKI NA GÓRSKIE WIERZCHOŁKI.
Zapaleni narciarze i snowboard`ziści w czasie wolnym poszusują po pobliskich stokach.
REZERWACJA I ZAPISY:
Rezerwacja miejsca poprzez klubowy e-mail: info@kravmaga.mazowsze.pl
Jedyną forma rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 400 zł do dnia 15 stycznia 2021 r. u trenera przed zajęciami. Podczas rezerwacji prosimy podać: imię i nazwisko, telefon kontaktowy, rozmiar koszulki, dane do ubezpieczenia (pesel, adres zamieszkania). Całość wpłaty do dnia 15 lutego 2021 r.
KOSZT OBOZU:
– 900 zł – nie zawiera dojazdu (podczas zapisu prosimy o info czy możesz jechać autem czy potrzebujesz transportu – postaramy się w miarę możliwości wypełnić auta, żebyście nie jechali sami i mogli się podzielić kosztami);
– 600 zł – osoba towarzysząca niećwicząca

Back to Top