PLAKAT SENIOR (2)

ZGŁOSZENIA W FORMULARZU PONIŻEJ – ZAJĘCIA NIEODPŁATNE

KIEDY: 23 MARCA 2024
GODZ: 10:45-12:45
LOKALIZACJA: Miejski Ośrodek Kultury Aleja Jana Pawła II 22
wiek uczestników: 10-15 LAT
maksymalna ilość grupy: 50

TOMEK STASIAK – na codzień główny trener Stargard’skich Berserkerów: – Instruktor wojskowej walki w bliskim kontakcie, – szkoleniowiec Sił Zbrojnych RP – niepokonany zawodnik MMA – czarny pas BJJ – instruktor sportów walki i samoobrony – posiadacz certyfikatu grupy zaawansowanej Muay Thai ukończony w Thailandi w Phuket – trener mistrza M1, wielokrotnego medalisty Mistrzostw Polski i Europy w brazylijskim jiu jitsu, submission i grapplingu, czołowego zawodnika wagi półciężkiej polskiego MMA Tomasz Narkun, który na 42 gali KSW zwyciężył z niepokonanym od 8 lat Mamedem Khalidovem. Spotkanie z mistrzem MMA może dla dzieci stanowić inspirujące i motywujące doświadczenie, wpływając korzystnie na ich rozwój fizyczny i psychiczny.

Obcowanie z osobą, która osiągnęła szczytowe sukcesy w świecie mieszanych sztuk walki, może mieć kilka pozytywnych efektów:

Po pierwsze, obecność mistrza MMA może budzić fascynację sportem oraz rozbudzać zainteresowanie treningami i aktywnością fizyczną u dzieci. Widok kogoś, kto osiągnął sukcesy dzięki wytrwałości, może stać się bodźcem do podjęcia własnych wysiłków w dążeniu do celów sportowych. Po drugie, spotkanie z mistrzem może przyczynić się do kształtowania wartości takich jak dyscyplina, szacunek oraz determinacja.

Mistrzowie MMA często podkreślają wagę ciężkiej pracy i poświęcenia, co może być inspiracją dla młodych ludzi dążących do osiągnięcia swoich celów. Po trzecie, kontakt z mistrzem MMA może pomóc w budowaniu pewności siebie i samooceny dzieci. Widząc, że osoba osiągnęła sukcesy w trudnej dziedzinie, dzieci mogą nabierać przekonania, że również są zdolne do osiągnięć, nie tylko w sporcie, ale również w innych dziedzinach życia. Podsumowując, spotkanie z mistrzem MMA dla dzieci może stanowić inspirującą lekcję życia, przynoszącą korzyści nie tylko dla ich aktywności fizycznej, ale także dla kształtowania wartości i postaw życiowych.

Warsztat potrwa 2 h

SEMINARIUM Z TOMKIEM STASIAKIEM 23.03

SEMINARIUM Z TOMKIEM STASIAKIEM 23.03

Po wysłaniu formularza na podany e-mail zostanie wysłane potwierdzenie zapisu oraz informacje organizacyjne - proszę sprawdzić SPAM. W przypadku nieotrzymania maila zwrotnego prosimy o kontakt pod nr tel 882800242

Zgłoszenie na wydarzenie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i RODO dostępnych poniżej
Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka w zajęciach sportowych kontaktowych, deklaruje brak przeciwwskazań zdrowotnym syna/córki do udziału w zajęciach z elementami sportów walki.
Deklaruję, że osobą zgłaszającą jest rodzic/opiekun prawny dziecka, będącego mieszkańcem miasta Kobyłka

RODO 

Back to Top