DOKOŃCZ REJESTRACJĘ

DOKOŃCZ REJESTRACJĘ

Możliwość komentowania DOKOŃCZ REJESTRACJĘ została wyłączona
  • Po odbyciu treningu próbnego otrzymasz e-mail z linkiem do dokończenia rejestracji i utworzenia konta w panelu klubowicza systemu ActiveNow. Niedokończenie rejestracji oznacza rezygnację z dalszego trenowania w naszym klubie
  • Przypominamy, że dokończenie rejestracji oznacza deklarację dołączenia do klubu i jest równoznaczne z rozpoczęciem naliczania opłat za karnety miesięczne (200/190 zł sekcje senior, 170 sekcje junior) – zobacz cennik  (z płatności za karnet miesięczny zwolnione są osoby posiadające karty Multisport/Fitprofit/Medicover) oraz jednorazowej bezzwrotnej Opłaty Członkowskiej (zostanie doliczona na koniec miesiąca kalendarzowego). Od tego momentu system będzie naliczał cyklicznie opłaty za karnet miesięczny do 30.06.2024r. 
  • Karnet miesięczny obowiązuje od dnia treningu próbnego i trwa przez 8 kolejnych treningów wybranej sekcji – niezależnie od momentu dołączenia. W czasie jego trwania klubowicz ma możliwość trenowania no limit we wszystkich sekcjach klubu.
  • Dokończenie rejestracji polega na kliknięciu w link i ustawieniu hasła. Po utworzeniu konta klubowicza każdy zobligowany jest do uzupełnienia swoich danych niezbędnych do wystawienia FV-adres zamieszkania lub danych firmy, jeśli FV ma być wystawiona dla osoby prowadzącej działalność gosp.

Back to Top