WITAJ W NASZYCH SZEREGACH

WITAJ W NASZYCH SZEREGACH

Możliwość komentowania WITAJ W NASZYCH SZEREGACH została wyłączona
  • Rozpoczynasz treningi izraelskiego systemu samoobrony i walki wręcz krav maga. Rzeczywistość jest brutalna i wymyka się ringowym zasadom. System, który będziesz trenował, nie musi być piękny. Musi być skuteczny. Przemoc rzadko bywa rozwiązaniem. Jeśli już się zdarzy, że stanowi wyjście z jakiejś sytuacji, często jest wyjściem jedynym. Pamiętaj, że od Twojego zaangażowania podczas treningów, może zależeć to, czy w prawdziwej sytuacji zagrożenia staniesz na wysokości zadania i ochronisz swoje lub cudze zdrowie bądź życie.
  • Po dokonaniu płatności za karnet miesięczny w Twoim panelu klubowicza ukaże się aktywny kod QR. Pokazuj go instruktorowi przed każdym treningiem. Kod jest ważny we wszystkich sekcjach klubu. Pamiętaj, że naszym klubowiczom dajemy możliwość trenowania we wszystkich sekcjach bez limitu. 
  • Filmy szkoleniowe, relacje z treningów, wydarzenia klubowe oraz ważne info organizacyjne  publikujemy na naszym klubowych fanpage’ach: sekcji dorosłych-link KMM Mazowsze i sekcji junior link-KMM Mazowsze Junior

Back to Top