Piknik rodzinny KMM 2018

Piknik rodzinny KMM 2018

Piknik rodzinny KMM 2018

Możliwość komentowania Piknik rodzinny KMM 2018 została wyłączona

Kraverzy i Kraverki – zeszłoroczny piknik spotkał się z Waszą dużą aprobatą dlatego będzie on naszą coroczną tradycją na zakończenie każdego sezonu treningowego KMM – jak w każde wakacje łączymy sekcje i nie wszystkie lokalizaje będą prowadzone w tym okresie (co nie oznacza że przez dwa miesiące możecie leniuchować!).

Zapraszamy Was zatem razem ze swoją najbliższą rodziną i dziećmi w sobotę 30 czerwca od godziny 11:00 na „Piknik Rodzinny KMM” który odbędzie się na Polanie Rekreacyjnej Jakubów w Kampinowskim Parku Narodowym (link do mapy:  https://goo.gl/maps/VT4ZLyqYBq12 ).

Wjazd na parking jest od ulicy Jana Karola Chodkiewicza. Mapa z zaznaczonym punktem parkingu: https://goo.gl/maps/8dh9QThfjXy .

Tak jak rok temu będzie grill/ognisko, muzyka, gry i zabawy dla dzieci jak również konkurencje dla dorosłych – niech to będzie miło spędzony czas integrujący wszystkie nasze sekcje.

Co zapewniamy?
-Miejsce
-Opał
-Kiełbaski
-Pieczywo, ketchup i napoje
-Serwetki, talerzyki, sztućce

Co powinniście wziąć ze sobą?
Miło Nam będzie jeśli każdy przyniesie ze sobą jakieś przekąski słodkie lub słone, sałatkę lub jakiś inny smakołyk oraz ulubione gry do zabawy na świeżym powietrzu. Z doświadczenia po ostatnim wydarzeniu prosimy jednak o nie przesadzanie z ilością 😉 Jak każdy przyniesie jakąś małą porcję czegoś dobrego to zdecydowanie wystarczy.

Ponadto jeśli ktoś dysponuje kijkami na ognisko to prośba o informację.

No i najważniejsze – prosimy o jak najszybsze zadeklarowanie swojej obecności abyśmy mogli się dobrze przygotować. Zapisujemy się jak zwykle w panelu klubowicza (Należy się zalogować na swoje konto i wyszukać odpowiednią datę). LINK DO REZERWACJI ➡ http://kravmagamazowsze.gymmanager.com.pl/reservations/index 

Poniżej kilka zdjęć z poprzedniego pikniku.

Back to Top