Obrona przed uderzeniem podczas przebywania w aucie.

Obrona przed uderzeniem podczas przebywania w aucie.

Obrona przed uderzeniem podczas przebywania w aucie.

4 komentarze do Obrona przed uderzeniem podczas przebywania w aucie.

Jedną z cech charakterystycznych Krav Maga jest to, że poza samymi technikami, ćwiczy się ich zastosowanie zarówno w walkach, jak i scenariuszach. Scenariusz rozwoju sytuacji to taki element treningu, który pozwala Ci na przerobienie przyswojonej techniki w wykreowanej, realnej sytuacji. Codziennie ludzie padają ofiarami przemocy zarówno na ulicy, jak i w windzie, na klatce schodowej, w autobusie, w barze itp. Chcąc przygotować się do obrony w takiej trudnej sytuacji logiczne jest, że powinieneś ćwiczyć specyficznie, przerabiać takie właśnie sytuacje. Sama praca na sucho, na tarczach, sparingi mogą zrobić dużo, ale nie zastąpią treningu scenariuszowego. Tego tupu zadania wykonujemy zarówno na sali treningowej, jak i w środowisku jak najbardziej zbliżonym do rzeczywistości. Jest to jedna z najbardziej wartościowych rzeczy jaką możesz dla siebie zrobić, aby opanować konkretną umiejętność-przećwiczyć techniki(rozwiązania) które już poznałeś w odpowiedniej sytuacji i miejscu, poddać swoją skuteczność weryfikacji, przerobić różne możliwości i różne rozwinięcia.

4 komentarze

  1. binance Registrierung  - 15 kwietnia, 2023 - 7:01 am

    Thank you for your sharing. I am worried that I lack creative ideas. It is your article that makes me full of hope. Thank you. But, I have a question, can you help me?

  2. Phone Tracker Free  - 2 lutego, 2024 - 1:00 pm

    Through the parental monitoring program, parents can pay attention to their children’s mobile phone activities and monitor WhatsApp messages more easily and conveniently. The application software runs silently in the background of the target device, recording conversation messages, emoticons, multimedia files, photos, and videos. It applies to every device running on Android and iOS systems.

  3. Phone Tracker Free  - 11 lutego, 2024 - 2:46 pm

    As long as there is a network, remote real – Time recording can be performed without special hardware installation.

Leave a comment

Back to Top