Obrona przed atakiem kijem z góry.

Obrona przed atakiem kijem z góry.

4 komentarze do Obrona przed atakiem kijem z góry.

Krav Maga to praktyczny system obrony i walki, który kładzie nacisk na prostotę technik i zachowań tak, aby mogły zostać odpowiednio wykorzystane nawet w stresującej sytuacji. Jednym z obszarów Krav Maga jest umiejętność obron przed atakami z użyciem narzędzi tępych i ostrych. W tym odcinku zajmiemy się punktami kluczowymi obrony przed atakiem narzędziem tępym z góry. Zawiera ona dynamiczne skrócenie dystansu z zachowaniem osłony głowy pod odpowiednim kątem, tak, aby zminimalizować ryzyko urazu głowy. Ustawienie rąk wpływa również na to, ile energii wygenerowanej przez zamach uda się agresorowi przenieść na Twoje ciało. Doskok musi być wykonany bardzo szybko, gwałtownie i w odpowiednim momencie. Timing jest tutaj kluczowy. Kolejnym etapem jest przechwytywanie ręki atakującej, tak aby kontrolować dystans i nie pozwolić na kolejny atak, atakowanie odsłoniętych miejsc. Końcowym elementem jest odebranie broni oraz kontrolowanie napastnika oraz otoczenia.

4 komentarze

  1. gate io nedir  - 11 maja, 2023 - 3:56 pm

    At the beginning, I was still puzzled. Since I read your article, I have been very impressed. It has provided a lot of innovative ideas for my thesis related to gate.io. Thank u. But I still have some doubts, can you help me? Thanks.

  2. gate io  - 29 maja, 2023 - 2:43 am

    I may need your help. I’ve been doing research on gate io recently, and I’ve tried a lot of different things. Later, I read your article, and I think your way of writing has given me some innovative ideas, thank you very much.

  3. 20bet  - 10 września, 2023 - 5:29 am

    Your article gave me a lot of inspiration, I hope you can explain your point of view in more detail, because I have some doubts, thank you.

Leave a comment

Back to Top