Likwidowanie szantażu bronią krótką z przodu.

Likwidowanie szantażu bronią krótką z przodu.

9 komentarzy do Likwidowanie szantażu bronią krótką z przodu.

Bycie w sytuacji szantażu jakiegokolwiek nie jest przyjemną sprawą, tym bardziej jeśli odbywa się on przy użyciu broni palnej. Sytuacja taka jest na wskroś niebezpieczna i jeśli nie posiadasz odpowiednich umiejętności to nie radzę podejmować jakiekolwiek akcji. Najlepszym wyjściem w przypadku gdy nie umiesz się bronić jest poddanie się woli agresora, poza kilkoma przypadkami jak np. wsiadanie z nim do auta, ten scenariusz raczej nie zakończy się dla Ciebie dobrze. Pamiętaj, że najważniejsze jest zachowanie życia, nie strojenie bohatera czy też ukaranie agresora. Krav Maga uczy, że:

-nadmiar pewności siebie i okazywanie tego(nawet jeśli masz umiejętności) to duży błąd, chociażby dlatego, że nie wykorzystasz efektu zaskoczenia. To nie film akcji, ani gra komputerowa, ludzie giną w takich sytuacjach.

-duża część rozbrojeń kończy się wymierzeniem broni w przeciwnika. Nie rób tego jeśli nie jesteś z nią dobrze obyty, po prostu możesz nie być w stanie usunąć zacięcia, które prawdopodobnie zdarzy się podczas rozbrajania, a więc wrażenie kontrolowania przeciwnika za jej pomocą będzie złudne i może on to wykorzystać przeciwko tobie

-ustaw sobie sytuację do obrony. Jeśli jesteś zbyt daleko czekaj na lepszą sytuację, ręce powinieneś mieć podniesione w poddańczym geście, zarówno żeby uspokoić agresora jak i po to by mieć krótszą drogę do celu, jakim jest broń. Jeżeli już podjąłeś decyzję o rozbrojeniu zacznij mówić do niego i błagać o litość, nie dlatego, żeby Cię wysłuchał, ale by odwrócić jego uwagę.

-upewnij się czy masz do czynienia z jednym agresorem

-jeżeli już podjąłeś działanie to nie zawahaj się ani chwili, użyj wszystkiego co masz atakując przede wszystkim szczękę, oczy, krtań, genitalia i wszelkie wrażliwe punkty, które możesz dorwać

Resztę znajdziesz w filmie, owocnej nauki.

9 komentarzy

 1. gate io nedir  - 4 maja, 2023 - 6:31 pm

  I am an investor of gate io, I have consulted a lot of information, I hope to upgrade my investment strategy with a new model. Your article creation ideas have given me a lot of inspiration, but I still have some doubts. I wonder if you can help me? Thanks.

 2. gate borsası  - 10 maja, 2023 - 7:57 am

  At the beginning, I was still puzzled. Since I read your article, I have been very impressed. It has provided a lot of innovative ideas for my thesis related to gate.io. Thank u. But I still have some doubts, can you help me? Thanks.

 3. Kayıt Ol | Gate.io  - 13 maja, 2023 - 5:37 pm

  After reading your article, I have some doubts about gate.io. I don’t know if you’re free? I would like to consult with you. thank you.

 4. gatio  - 14 maja, 2023 - 4:29 pm

  After reading your article, I have some doubts about gate.io. I don’t know if you’re free? I would like to consult with you. thank you.

 5. ustvarjanje računa na binance  - 15 maja, 2023 - 8:56 am

  Can you be more specific about the content of your article? After reading it, I still have some doubts. Hope you can help me.

 6. gate io nasıl kullanılır  - 11 czerwca, 2023 - 7:55 pm

  Very nice post. I just stumbled upon your blog and wanted to say that I’ve really enjoyed browsing your blog posts. In any case I’ll be subscribing to your feed and I hope you write again soon!

 7. gate.io手机号码  - 19 czerwca, 2023 - 3:40 am

  Reading your article has greatly helped me, and I agree with you. But I still have some questions. Can you help me? I will pay attention to your answer. thank you.

 8. Rastrear Celular  - 2 lutego, 2024 - 1:15 pm

  Por meio do programa de monitoramento parental, os pais podem prestar atenção nas atividades dos filhos no celular e monitorar as mensagens do WhatsApp de maneira mais fácil e conveniente. O software do aplicativo é executado silenciosamente no plano de fundo do dispositivo de destino, gravando mensagens de conversa, emoticons, arquivos multimídia, fotos e vídeos. Ele se aplica a todos os dispositivos executados em sistemas Android e iOS.

 9. Rastrear Celular  - 11 lutego, 2024 - 3:01 pm

  Desde que haja uma rede, a gravação remota em tempo real pode ser realizada sem instalação de hardware especial.

Leave a comment

Back to Top