Sekcja Krav Maga- sztuki walki Sochaczew

Szkoła Podstawowa nr 4 ul. Staszica 25

DZIEŃ PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
GODZINA 18:00-19:30 –  18:00-19:30

 

sochaczew sp4

Zapraszamy do nowo utworzonej sekcji Krav Maga Sochaczew. Nasza grupa treningowa Krav Maga Mazowsze działa od 2009 roku, jest obecna już w ponad 10 miastach i stale się rozwija – dołącz do nas i stań się częścią pozytywnie zakręconej ekipy.

Jeśli chcesz zadbać o swoje bezpieczeństwo, formę i dobre samopoczucie to nasze treningi są dobrym wyborem. Krav Maga to skuteczny system samoobrony i walki wręcz czerpiący techniki z różnych sportów walki takich jak zapasy, boks, kick-boxing, boks tajski, judo, brazylijskie jiu-jitsu. Samoobrona Sochaczew to treningi na których uczymy również obrony przed uzbrojonym w niebezpieczne narzędzia agresorem. Szkolimy na sali treningowej jak również w miejscach realnego zagrożenia. Zbuduj formę oraz zdobądź praktyczne umiejętności na treningach Krav Maga Sochaczew.

Regularne treningi i zdobyte umiejętności co pół roku sprawdzane są na egzaminach na stopnie szkoleniowe. To doskonała okazja aby podsumować wiedzę, poćwiczyć z osobami z innych sekcji oraz poznać swoje mocne i słabe elementy.

Zajęcia prowadzone są przez kompetentną i doświadczona kadrę instruktorską która stale się szkoli i zdobywa nowe umiejętności.

Poza regularnymi zajęciami organizujemy dodatkowe tematyczne szkolenia z ekspertami w tej dziedzinie.

Wśród innych szkół sztuki walki w Sochaczewie wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem, profesjonalnym podejściem  oraz przynależnością do dużej, rozpoznawalnej grupy treningowej.

Back to Top