KRAV EDGE KMM – BUS FIGHT, BAR FIGHT, CAR DEFENSE – warsztat sytuacyjny

KRAV EDGE KMM – BUS FIGHT, BAR FIGHT, CAR DEFENSE – warsztat sytuacyjny

KRAV EDGE KMM – BUS FIGHT, BAR FIGHT, CAR DEFENSE – warsztat sytuacyjny

Możliwość komentowania KRAV EDGE KMM – BUS FIGHT, BAR FIGHT, CAR DEFENSE – warsztat sytuacyjny została wyłączona

Po dwóch latach przerwy zapraszamy na kolejną edycję 3 specjalistcznych warsztatów sytuacyjnych serii KRAV EDGE KMM 2018!

-BUS FIGHT (10/03/2018,  godz. 10-13, Warszawa, parking hali Torwar) – Co zrobić jeśli zostaniesz zaatakowany w autobusie bądź innym środku komunikacji? Jakie zagrożenia mogą nas spotkać? Uczestnicy zapoznają się z takimi zagadnieniami jak : obrona i wykorzystanie otoczenia w poruszającym się autobusie, likwidowanie chwytów i duszeń z pozycji siedzącej, prowadzenie walki w warunkach zaburzenia równowagi, znajdowanie najlepszych rozwiązań w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu.

-BAR FIGHT (14/04/2018, godz. 8-11, Żyrardów, Pizzeria Roma, ul. Kościuszki 13) – Bar to miejsce spotkań, relaksu i zabawy, ale również miejsce wielu zagrożeń i agresji, które mogą nas spotkać. Jest ciasno, a wokoło wiele niebezpiecznych narzędzi jak kufle, czy krzesła. Czasem wystarczy zwykłe szturchnięcie i awantura gotowa! Podczas warsztatu przerabiamy różne rozwiązania od deeskalacji po obronę oraz jak wykorzystać specyficzne warunki otoczenia na naszą korzyść.


-CAR DEFENCE (12/05/2018, godz. 9:00-12:00, Pruszków, parking przy Hali Znicz, Bohaterów Warszawy 4) 
 – Duża większość populacji miast to kierowcy. Zagrożenia dotyczą nie tylko kolizji i stłuczek ale również ataków ze strony nadgorliwych i wybuchowych kierowców. Na warsztacie poznacie techniki poświęcone zagadnieniom obronnym w pojeździe i wokół niego. Procedury bezpieczeństwa przeciwko tzw.road rage, likwidowanie zagrożenia nadchodzącego spoza auta, sytuacje kradzieży.

KOSZT:
KRAV EDGE KMM (SERIA 3 WARSZTATÓW) – 240zł

POJEDYŃCZE WARSZTATY: 
BUS FIGHT – 100zł
BAR FIGHT – 100zł
CAR DEFENCE – 70zł

ZAPISY: Zarezerwuj miejsce w panelu klubowicza (Należy się zalogować na swoje konto i wyszukać odpowiednią datę). LINK DO REZERWACJI ➡ http://kravmagamazowsze.gymmanager.com.pl/reservations/index (Jeśli wybrałeś/łaś serię warsztatów zarezerwuj miejsce na wszystkie terminy)

Back to Top