KMM Winter Camp 2020 Bukowina Tatrzańska

KMM Winter Camp 2020 Bukowina Tatrzańska

KMM Winter Camp 2020 Bukowina Tatrzańska

Możliwość komentowania KMM Winter Camp 2020 Bukowina Tatrzańska została wyłączona

WINTER CAMP 2020 – OSIĄGAJ SZCZYTY MOŻLIWOŚCI i „nie płacz, że masz pod górę, skoro zmierzasz na szczyt”

Takiego obozu jeszcze nie było!!! Niezapomniany sezon 2019/2020 w którym świętujemy 10 lat istnienia Krav Maga Mazowsze zobowiązuje.

UWAGA: INFORMACJI SPORO WIĘC PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ DOKŁADNIE Z CAŁYM PONIŻSZYM OPISEM 🙂

Zapraszamy Was na 5-DNIOWY MOCNY WINTER CAMP w kultowej Bukowinie Tatrzańskiej. Program obozu naładowaliśmy dla Was najlepszymi technikami krav maga, mocnymi sparingami dostosowanymi do waszych umiejętności, ciężkimi treningami w górach (w tym pierwszy raz w naszej obozowej historii – treningami indywidualnymi), klimatyczną regeneracją i zapierającymi dech w piersiach widokami.

KMM Winter Camp to okazja do podniesienia swoich umiejętności, zdobycia nowych doświadczeń treningowych, poznania świetnych ludzi (bo tacy są właśnie nasi klubowicze), odstresowania się i złapania oddechu od pędu pracy i codziennych obowiązków – resetu, który każdemu jest potrzebny do efektywnego funkcjonowania.

Zabieramy Was do jednego z NAJLEPSZYCH ośrodków wypoczynkowych GRAND STASINDA (https://www.grandstasinda.pl/) -(looknijcie na opinie google/ booking.com) w przepięknej BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ. Cisza, spokój, sielski klimat i bajeczne otoczenie Tatr to tylko niewielka część atutów tego pięknego miejsca.

Opublikowany przez Krav Maga Mazowsze Wtorek, 12 listopada 2019

DLA NAS NAJWIĘKSZYM ATUTEM JEST KLIMATYZOWANA SALA Z MATĄ NA WYŁĄCZNOŚĆ NASZEGO KLUBU DOSTĘPNA
DLA WAS 24H/DOBĘ.
Zorganizowaliśmy dla Was już nie tylko 2 2-GODZINNE TRENINGI DZIENNIE, ale dodatkowo TRENINGI W MAŁYCH GRUPACH, TRENINGI INDYWIDUALNE ORAZ WOLNĄ MATĘ NA WASZE SPARINGI! (Nocna pobudka i trening w księżycową górką noc- spodziewajcie się, że będzie ostro).

Doskonale wiecie, że trening to nie tylko mata. A być w górach i nie zdobyć przynajmniej jednego szczytu nie wypada. Wzmocnimy Waszą motoryczność i kondycję podczas WSPINACZKI NA GÓRSKIE WIERZCHOŁKI.

Zapaleni narciarze i snowboard`ziści w czasie wolnym poszusują po pobliskich stokach.

Po ostrych treningach, wspinaczkach i mroźnym górskim powietrzu, w zimowy wieczór najlepiej zadziała relaks w SAUNIE, JACUZZI I W BASENIE. Będziecie w górach, ale mikroklimat w GROCIE SOLNEJ zapewni Wam morskie doznania. Oferta wellness dostępna jest dla Was bez limitu, ale nie pozwolimy Wam za długo odpoczywać. Odbędziecie TRENING KRAV MAGA W BASENIE, podczas którego zmierzycie się nie tylko ze sparing-partnerem ale i z naporem wody (https://www.grandstasinda.pl/moduly,galeria_foto.html).

Chcecie zabrać swoje pociechy? Pomyśleliśmy i o nich! Hotelowy park zabaw dla najmłodszych dostępny bez ograniczeń zapewni rozrywkę niczym najlepsze sale zabaw w Warszawie. Podczas, gdy Wy będziecie ostro cisnąć na macie, Wasze skarby pod czujnym okiem opiekunki, będą bawić się w najlepsze.

Podczas obozu przygotowaliśmy dla Was wykład poświęcony prawnym aspektom użycia siły fizycznej w sytuacji odpierania ataku i obrony osoby trzeciej. Zdobędziecie cenną prawniczą wiedzę, która (oby nigdy nie była Wam potrzebna) pozwoli na wzmocnienie waszego poczucia bezpieczeństwa!

Dodatkowa atrakcja – bliska odległość od: Terma Bukowina – kompleksu basenów geotermalnych zasilanych wodą termalną, który zlokalizowany jest w Bukowinie Tatrzańskiej. Największego tego typu obiektu w Polsce (https://www.termybukovina.pl/sylwester-w-termach-bukovina).

REZERWACJA I ZAPISY:
Rezerwacja miejsca poprzez panel klubowicza w linku: https://kravmaga.mazowsze.pl/zapisy/

Jedyną forma rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 500 zł do dnia 30 grudnia 2019 r. u trenera przed zajęciami. Podczas rezerwacji prosimy podać: imię i nazwisko, telefon kontaktowy, rozmiar koszulki, dane do ubezpieczenia (pesel, adres zamieszkania). Całość wpłaty do dnia 1 lutego 2020 r.

KOSZT OBOZU:
– 950 zł – nie zawiera dojazdu (podczas zapisu prosimy o info czy możesz jechać autem czy potrzebujesz transportu – postaramy się w miarę możliwości wypełnić auta, żebyście nie jechali sami i mogli się podzielić kosztami);
– 800 zł – osoba towarzysząca niećwicząca;
– 420 zł – dzieci w wieku 4-10 lat.

CENA ZAWIERA:
1. 5 dni w jednym z najlepszych ośrodków wypoczynkowych w Bukowinie Tatrzańskiej;
2. pokoje o wysokim standardzie 2, 3, 4 oraz 5-osobowe z łazienkami, TV, suszarkami, ręcznikami;
3. 2 posiłki dziennie;
4. Strefę wellness all inclusive – możliwość korzystania z basenu, jacuzzi, saun i groty solnej bez ograniczeń do godz. 22:00;
5. Klimatyzowaną salę treningową z matą na wyłączność KMM dostępną dla Was 24h/dobę;
6. 2 2-godzinne grupowe treningi na macie, treningi w małych grupach oraz dla 10 losowo wybranych osób – treningi indywidualne;
7. możliwość korzystania z sali gimnastycznej;
8. Strefę dla dzieci (sale zabaw, basen) all inclusive;
9. ubezpieczenie;
10. dyplom, koszulkę z limitowanej edycji koszulek obozowych KMM;
11. kawę, herbatę w bawialni ośrodka all inclusive, woda do treningu;

KMM Winter Camp to okazja do podniesienia swoich umiejętności , zdobycia nowych doświadczeń treningowych, wzmocnienia swojej kondycji i poprawy sprawy sprawności fizycznej, poznania świetnych ludźmi (bo tacy są właśnie nasi klubowicze), odstresowania się i złapania oddechu od pędu pracy i codziennych obowiązków – resetu, który każdemu jest potrzebny do efektywnego funkcjonowania, naładowania akumulatorów do dalszych działań,

UWAGA:
Ilość miejsc ograniczona – zaznaczamy, że w przypadku obozu, w przeciwieństwie do warsztatu z Andrzejem Płazą, zwiększenie limitu miejsc nie będzie możliwe.

Informacje szczegółowe będziemy na bieżąco udostępniać w wydarzeniu.

Pobierz ofertę w .pdf KMM WINTER CAMP

1 2 3 4 5 6 7 8

Back to Top