NABÓR DO GRUP POCZĄTKUJĄCYCH- WRZESIEŃ 2019

Wraz z początkiem września zapraszamy do dołączenia do wszystkich naszych sekcji treningowych. Jest to okres, w którym realizujemy plan treningowy od podstaw i najlepszy moment na rozpoczęcie Twojej przygody z krav maga! Pamiętaj iż ilość miejsc w sekcjach jest ograniczona i w przypadku zapełnienia ich zamkniemy nabór w poszczególnych sekcjach (znikną one z grafiku w panelu i nie będzie możliwości rezerwacji zajęć próbnych)

NIE CZEKAJ I ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNY TRENING PRÓBNY!
BEZPOŚREDNIO PRZED PRZYJŚCIEM NA TRENING SPRAWDŹ AKTUALNY GRAFIK ZAJĘĆ.

 

Zapoznaj się z instrukcją krok po kroku co zrobić, aby przyjść na darmowy trening próbny klubu KMM

 • UTWÓRZ KONTO KLUBOWICZA
  Utwórz swoje konto klubowicza rejestrując się pod tym linkiem:  http://kravmagamazowsze.gymmanager.com.pl/User/Register 
  *JUNIOR – podczas rejestracji dziecka na zajęcia Krav Maga Junior proszę podać imię i nazwisko dziecka oraz dane kontaktowe rodzica
 • AKTYWUJ KONTO
  Otwórz wiadomość którą dostałeś na maila podanego podczas rejestracji i aktywuj konto
 • ZALOGUJ SIĘ DO PANELU KLUBOWICZA
  Zaloguj się do systemu danymi, które podałeś podczas rejestracji klikając w poniższy link:
  http://kravmagamazowsze.gymmanager.com.pl
 • ZAREZERWUJ MIEJSCE
  Zarezerwuj zajęcia ,na które chcesz przyjść klikając w zakładkę „Rezerwację” na górnym panelu lub wchodząc w link http://kravmagamazowsze.gymmanager.com.pl/reservations/index .
  Następnie znajdź w grafiku zajęcia w najbardziej pasującej ci lokalizacji oraz dniu i godzinie oraz potwierdź klikając „Rezerwuję”.
  Po udanej rezerwacji na maila otrzymasz potwierdzenie rezerwacji miejsca na pierwsze zajęcia próbne. Rezerwacja będzie również widoczna w panelu klienta w zakładce „Moje rezerwacje” -> http://kravmagamazowsze.gymmanager.com.pl/myreservations

  Rezerwacji dokonujemy tylko na pierwsze wybrane darmowe zajęcia próbne. Na kolejne treningi po dołączeniu do grupy nie obowiązują rezerwacje.
 • PRZYJDŹ NA TRENING
  Zaopatrz się w strój sportowy i obuwie zmienne oraz sprawdź wskazówki dojazdu do sali treningowej. Bądź na zajęciach nie później niż 15 minut przed rozpoczęciem treningu. Poinformuj trenera że jesteś pierwszy raz aby mógł zaznaczyć Twoją obecność.
 • DOŁĄCZ DO GRUPY 
  Jeżeli decydujesz się na dołączenie do grupy to przyjdź na kolejny trening i udaj się do prowadzącego w celu wyrobienia karty członkowskiej(opłata wpisowa 50 zł zawiera kartę i klubowy t-shirt) oraz opłacenia zajęć (gotówką na miejscu).

krokpokroku

Back to Top