STYCZEŃ 2020 – TRENINGI OTWARTE I ZAPISY

 

ABY PRZYJŚĆ NA TRENING PRÓBNY WYKONAJ KILKA PROSTYCH KROKÓW:

Utwórz swoje konto klubowicza rejestrując się pod linkiem:http://kravmagamazowsze.gymmanager.com.pl/User/Register
Prosimy zapoznać się z
regulaminem
Klubu

*JUNIOR – podczas rejestracji dziecka na zajęcia Krav Maga Junior proszę podać imię i nazwisko dziecka oraz dane kontaktowe rodzica oraz przynieść wypełnioną ZGODĘ RODZICA NA UDZIAŁ W ZAJĘCIACH

Zaloguj się do panelu danymi, które podałeś podczas rejestracji klikając w poniższy link:
http://kravmagamazowsze.gymmanager.com.pl

Zarezerwuj zajęcia, na które chcesz przyjść wybierając odpowiednie miejsce i termin oraz klikając przycisk „rezerwuję”
Po udanej rezerwacji na maila otrzymasz potwierdzenie rezerwacji miejsca na pierwsze zajęcia próbne. Rezerwacja będzie również widoczna w panelu klienta w zakładce „moje rezerwacje” ->http://kravmagamazowsze.gymmanager.com.pl/myreservations
Rezerwacji dokonujemy tylko na pierwsze wybrane darmowe zajęcia próbne. Na kolejne treningi po dołączeniu do grupy nie obowiązują rezerwacje.

Zaopatrz się w strój sportowy i obuwie zmienne oraz sprawdź wskazówki dojazdu do sali treningowej. Bądź na zajęciach nie później niż 10 minut przed rozpoczęciem treningu. Poinformuj trenera, że jesteś pierwszy raz aby mógł zaznaczyć Twoją obecność.

Jeśli dołączasz do grupy to przyjdź na kolejny trening i udaj się do prowadzącego w celu wyrobienia karty członkowskiej na wcześniej wprowadzone dane(opłata wpisowa 50 zł zawiera kartę i klubowy t-shirt) oraz opłacenia zajęć (gotówką na miejscu).

Load More

KROKPOKROKU

 

 

 

Back to Top