DOKOŃCZ REJESTRACJĘ

DOKOŃCZ REJESTRACJĘ

Możliwość komentowania DOKOŃCZ REJESTRACJĘ została wyłączona
  • Po odbyciu treningu próbnego otrzymasz e-mail z linkiem do dokończenia rejestracji i utworzenia konta w panelu klubowicza systemu ActiveNow. Niedokończenie rejestracji oznacza rezygnację z dalszego trenowania w naszym klubie
  • Przypominamy, że dokończenie rejestracji oznacza deklarację dołączenia do klubu i jest równoznaczne z rozpoczęciem naliczania opłat za pierwszy karnet miesięczny (z płatności za karnet miesięczny zwolnione są osoby posiadające karty Multisport/Fitprofit/Medicover) oraz jednorazowej bezzwrotnej Opłaty Członkowskiej (zostanie doliczona na koniec miesiąca kalendarzowego). Od tego momentu system będzie naliczał cyklicznie opłaty za karnet miesięczny. W każdej chwili – nie ponosząc z tego tytułu żadnych dodatkowyc opłat, można zawiesić lub zamknąć karnet pisząc mail na adres info@kravmaga.mazowsze.pl. Szczegóły w Regulaminie klubu. 
  • Dokończenie rejestracji polega na kliknięciu w link i ustawieniu hasła. Po utworzeniu konta klubowicza każdy zobligowany jest do uzupełnienia swoich danych niezbędnych do wystawienia FV-adres zamieszkania lub danych firmy, jeśli FV ma być wystawiona dla osoby prowadzącej działalność gosp.

Back to Top