„Trudne czasy tworzą silnych ludzi”

W tym trudnym dla całego świata czasie, który bez wątpienia zapisze się w historii, my dalej pozostajemy silni i gotowi. Aby to osiągnąć – trenujemy codziennie w naszych domach i wcale nie zwalniamy tempa. Dla tych, którzy chcą nadal pozostać w formie lub też zdobyć nowe umiejętności, poza regularnymi grupowymi treningami live na naszym fanpage na Facebook (https://www.facebook.com/kravmagamazowsze/) mamy kolejną propozycję nie do odrzucenia.

Oferujemy Wam indywidualne treningi online z zakresu samoobrony w systemie walki wręcz Krav Maga poprzez video rozmowę w aplikacji Skype, pozwalające na utrzymanie Waszego ciała i umysłu na najwyższym poziomie. Wybrany przez Was trener podczas pracy 1 na 1 dokona analizy ruchu Waszego ciała, której celem będzie przewidywanie i rozwiązywanie problemów związanych z wadliwymi wzorcami ruchu. Pokaże i przepracuje z Wami techniki krav maga takie jak ciosy, kopnięcia, zbicia i uniki. Przeszkoli Was w zakresie prawidłowego wykonywania kombinacji ww. technik. Ponadto, zadba o Waszą sprawność kondycyjno-ruchową poprzez opracowanie indywidualnego ogólnorozwojowego planu treningowego.

W celu umówienia terminu treningu online prosimy o pobranie aplikacji https://www.skype.com/pl/get-skype/ i za pośrednictwem Skype kontakt z wybranym trenerem . Koszt godzinnego treningu wynosi 50 zł i płatny jest przelewem na nasze konto klubowe nr: 53 1050 1041 1000 0090 6905 3883 przed rozpoczęciem zajęć.

TRENINGI PERSONALNE ONLINE treningi_online

Back to Top