Wojciech Majewski

Wojciech Majewski

Wojciech Majewski

Możliwość komentowania Wojciech Majewski została wyłączona

Wojciech Majewski

Sztukami walki interesuję się od ponad 25 lat. Wiele lat temu rzeczywistość wyglądała trochę inaczej; worki bokserskie były tylko w klubach bokserskich, rękawice trzeba było sobie „załatwić”, a o krav maga prawie nikt nie słyszał. Moje pierwsze walki bokserskie stoczyłem na polanie przy lesie i u kolegi w salonie (pod nieobecność rodziców). Towarzyszyła temu niezapomniana atmosfera zdrowej rywalizacji i chęć doskonalenia umiejętności.

Po wielu latach w czasie których miałem okazję trenować karate, judo, kick boxing, MMA i boks zdecydowałem się poświęcić zgłębianiu tajników krav maga. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że była to jak najbardziej dobra decyzja.

Od 2010 jestem związany z  grupą Krav Maga Mazowsze. Ponadto posiadam uprawnienia instruktora boksu nadane przez Warszawską Akademię sportu. Dziesiątki godzin spędziłem na zjazdach, obozach i seminariach doskonalących i poszerzających moje umiejętności walki wręcz przy użyciu wszelkiego rodzaju narzędzi.

Posiadam uprawnienia instruktora taktyki i techniki interwencji przy użyciu pałki teleskopowej.

Moją pasją jest również strzelectwo zarówno sportowe jak i bojowe. Jestem aktywnym zawodnikiem Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego, posiadam również uprawnienia Prowadzącego Strzelanie wydane przez PZSS.

Stale podnoszę i szlifuję swoje kwalifikacje poprzez udział w obozach i warsztatach trenerskich.

Gorąco zachęcam wszystkich do trenowania w naszych sekcjach! Do zobaczenia na treningu!

Back to Top