Seminarium Street Ground Tech & MMA for KM z Tomkiem Stasiakiem – 21-22 marca 2020

Seminarium Street Ground Tech & MMA for KM z Tomkiem Stasiakiem – 21-22 marca 2020

Seminarium Street Ground Tech & MMA for KM z Tomkiem Stasiakiem – 21-22 marca 2020

Możliwość komentowania Seminarium Street Ground Tech & MMA for KM z Tomkiem Stasiakiem – 21-22 marca 2020 została wyłączona
Obserwuj nas
Facebooktwittergoogle_plusrssyoutube

SEMINARIUM ZJuż w dniach 21 i 22 marca 2020 r. szykujemy dla Was mocne podwójne uderzenie. Na nasz klubowy ring wkroczy Tomasz Stasiak – niepokonany zawodnik MMA, posiadacz czarnego pasa w bjj, certyfikowany instruktor sportów walki, samoobrony, Krav Maga, walki nożem, posiadacz certyfikatu grupy zaawansowanej Muay Thai ukończony w Thailandi w Phuket. Macie niepowtarzalną okazję potrenować z człowiekiem, pod którego skrzydłami rozwijali się tacy zawodnicy jak: mistrz M1, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i Europy w brazylijskim jiu jitsu, submission i grapplingu, czołowy zawodnik wagi półciężkiej polskiego MMA Tomasz Narkun, który na 42 gali KSW zwyciężył z niepokonanym od 8 lat Mamedem Khalidovem.

WARSZTAT Z PAJĄKIEM PODZIELILIŚMY NA 2 PANELE TRENINGOWE PO 4 H KAŻDY:

– I PANEL: SOBOTA – 21.03.2020 🕛 GODZ.: 12:00 – 16:00
„STREET GROUND TECH” – seminarium w kimonach/bluzach
koszt: 100 zł

– II PANEL: NIEDZIELA – 22.03.2020 🕘 GODZ.: 09:00 – 13:00
„MMA FOR KRAV MAGA”
koszt: 100 zł

W przypadku rejestracji na oba panele – łączny koszt 170 zł

LOKALIZACJA:
Sala z matą Ikizama Judo ul. Puławska 38/40 Piaseczno
(miejsce treningów sekcji KMM Piaseczno)

PROGRAM SZKOLENIA „STREET GROUND TECH” 21.03.2020 –
Poszerzymy wasze horyzonty w starciu z agresywnym uderzającym i kopiącym przeciwnikiem w parterze. Do przetrenowania Was w sytuacji obalania i kontrolowania napastnika poprzez dochodzenie do uchwytu z wykorzystaniem ubrania agresora wybraliśmy najlepszego z najlepszych w tej materii. Zawodnik MMA najwyższej rangi, trener utytułowanych zawodników, który swoją wiedzę i umiejętności sprawdzał nie tylko na sportowej macie ale również w starciach ulicznych podczas pełnienia warty na klubowych bramkach, pokaże Wam tricki i niuanse, dzięki którym będziecie w stanie zaskoczyć przeciwnika. Podczas warsztatu, Tomasz Stasiak podda Was solidnemu drilowaniu technik jujitsu, judo i zapasów przefiltrowanych i niezbędnych do walki ulicznej – klinczowanie celem dochodzenia do obalenia, kontrolowania napastnika na ziemi i ostatecznie stosowania ground and pound czyli bicia w parterze.

PROGRAM SZKOLENIA „MMA FOR KRAV MAGA” 22.03.2020 –
Podczas warsztatu mistrz MMA i jednocześnie człowiek „z bramki” przeszkoli Was z praktycznego zastosowania mieszanych sztuk walki w sytuacjach ulicznych. Tomasz Stasiak pokaże Wam, że posiadanie czarnego pasa w bjj nie jest gwarancją bezpieczeństwa na ulicy, gdzie nie obowiązują żadne sportowe zasady a przeciwnik z reguły bije poniżej pasa. Na niej potrzeba wyselekcjonowanych technik MMA, które zgodnie z jedną zasad krav maga pozwolą, w sytuacji jeżeli Twoje życie lub zdrowie jest zagrożone, do jego obrony bez względu na środki.

ZAPISÓW NA WARSZTATY PROSIMY DOKONYWAĆ POPRZEZ PANEL KLUBOWICZA* ,REJESTRACJA JEST WAŻNA JEDYNIE PO DOKONANIU OPŁATY BEZPOŚREDNIO U TRENERA SEKCJI (płatności przyjmujemy do dnia 15 marca 2020)
*Rezerwacja w systemie wiążę się z deklaracją wpłaty za seminarium, stąd prosimy o przemyślane rezerwacje.

UWAGA:
ilość miejsc ograniczona jest wielkością sali treningowej.

 

Udostępnij treść
Facebooktwittergoogle_plus

Back to Top