Prezentujemy listę osób posiadających stopnie szkoleniowe Krav Maga Mazowsze. Rozwiń okno aby zobaczyć pełną listę.

STOPNIE SZKOLENIOWE KRAV MAGA MAZOWSZE

PODSTAWOWY 1 / BASIC 1
1 IWONA DUBAJ
2 MAŁGORZATA BIERNACKA
3 DANIEL CONKAŁA
4 MATEUSZ WRONISZEWSKI
5 RAFAŁ KOŁOMAŃSKI
6 DOMINIK GLIŃSKI
7 PIOTR PODENAS
8 JAKUB TARNOWSKI
9 BARBARA BIK
10 BŁAŻEJ NOWAK
11 DOMINIKA PANUCIAK
12 ROBERT STĘPIEŃ
13 ANETA MISIURSKA
14 PATRYK DRYGIEL
15 ANTONI ADAMKOWSKI
16 FILIP JĘDRZEJEWSKI
17 TOMASZ PARUSZEWSKI
18 BARTEK JAKUBOWSKI
19 MATEUSZ WALCZAK
20 CEZARY WOŹNIAK
21 MARCIN PORĘBSKI
22 MICHAŁ CZERWIŃSKI
23 KATARZYNA ROSIŃSKA
24 KATARZYNA GRÓDECKA
25 KAMIL OLSZEWSKI
26 MONIKA KALOTA
27 MARTA ZARĘBSKA
28 MACIEJ MALCZYSZYN
29 GRZEGORZ DĘBEK
30 ARTUR ŁYCZKA
31 REMIGIUSZ DOMAŃSKI
32 TOMASZ CIMOCH
33 MONIKA PRZYCZKA
34 AGNIESZKA ZARĘBA
35 SYLWIA JASZCZUK
36 MARIAN LEWANDOWSKI
37 MICHAŁ DOBOSIEWICZ
PODSTAWOWY 2 / BASIC 2
1 GRZEGORZ GODLEWSKI
2 STEFAN PRZENIOSŁO
3 MARTA JAKUBOWSKA
4 WIKTORIA KALWAS
5 MAGDALENA KRÓL
6 ALEKSANDRA WYCZAŁKOWSKA
7 SZYMON MICHALCZUK
8 MACIEJ STRONCZYŃSKI
9 PIOTR STRZELECKI
10 TOMASZ DOBIJAŃSKI
11 PIOTR WYSZYŃSKI
12 PIOTR AWARSKI
13 DARIUSZ MISIAK
14 PIOTR GOSPOŚ
15 MARIUSZ JĘDRZEJEWSKI
16 ŁUKASZ BRZEZIŃSKI
17 BARTOSZ STRUGAŁA
18 GRZEGORZ PORA
19 DMYTRO KUZMENKO
20 PIOTR BAJEK
21 BARTEK ZIELIŃSKI
22 PAWEŁ KOŁODZIEJEK
23 MICHAŁ GWIAŹDZIŃSKI
24 ALICJA GAJOWNIK
25 PAWEŁ SŁUPECKI
26 SYLWESTER ŚLUBOWSKI
27 ADRIAN ANTOS
PODSTAWOWY 3 / BASIC 3
1 MACIEJ GRAJKOWSKI
2 JAN KAŹMIERSKI
3 MARZENA BANASZEK
4 MARCIN GAWRON
5 EWA MAJEWSKA
6 WOJCIECH ŁUGOWSKI
7 IWONA WOJTCZAK
8 ADAM SOSNOWSKI
9 RAFAŁ BIESIADECKI
10 PIOTR BĘCZYŃSKI
11 ADAM DUBEL
12 WOJCIECH LENARD
13 STANISŁAW SMOLAREK
14 PAWEŁ GRABOWSKI
15 PRZEMYSŁAW RADOSZ
16 MICHAŁ ŻEBERSKI
17 MICHAŁ SIPEK
18 PAWEŁ DANIUK
19 MACIEJ ZALEWSKI
20 SEBASTIAN OMIECIŃSKI
21 SŁAWOMIR SIEMIĄTKOWSKI
22 MARIOLA ROGALA
23 ALEKSANDER ROGALA
24 MARCIN PATOKA
25 ELWIRA WIŚNIEWSKA
26 MICHAŁ KULKOWSKI
27 MICHAŁ NOWICKI
28 ANGELIKA MYSZK
29 PAWEŁ KLIMCZAK
ŚREDNIOZAAWANSOWANY 1 / INTERMEDIATE 1
1 EMIL FABIJAŃSKI
2 ARTUR SAMSEL
3 MIROSŁAW CZUBA
4 ŁUKASZ GMURCZAK
5 MICHAŁ KREBS
6 PRZEMYSŁAW SZCZEPAŃSKI
7 MARTA KOWALSKA
8 JOANNA WIŚNIEWSKA
9 JAROSŁAW TKACZYK
10 IZABELA KOPCZYŃSKA
11 DAWID WILK
12 WIKTOR BŁOŃSKI
13 ROBERT NIEDZIELA
14 BARTOSZ BOCHYŃSKI
15 NICOLAS QUINTIN
16 TYTUS MICKIEWICZ
17 ŁUKASZ KOJDER
18 MACIEJ DOMALEWSKI
ŚREDNIOZAAWANSOWANY 2 / INTERMEDIATE 2
1 RADOSŁAW BARTOSIK
2 OLGA BŁAŻEJCZYK
ŚREDNIOZAAWANSOWANY 3 / INTERMEDIATE 3
1 NORBERT CISZAK
2 JACEK BUŁTOWICZ
3 MIROSŁAW KRYSTEL
4 ADAM UMIASTOWSKI
5 ADAM OLBORSKI
6 MAREK CHOINA
7 RAFAŁ PATYNEK
ZAAWANSOWANY 1 / ADVANCED 1
1 MARTA GROSS
2 AGNIESZKA WYPYCHOWSKA
3 WOJCIECH MAJEWSKI
ZAAWANSOWANY 2 / ADVANCED 2
1 SEBASTIAN DĄBROWSKI
2 MAREK OLBORSKI
3 ROBERT WOJNACH
ZAAWANSOWANY 3 / ADVANCED 3
1 PRZEMYSŁAW MIGDA
EXPERT 1
1 ANDRZEJ GROSS

Back to Top