Dwa razy do roku organizujemy treningowe obozy które są doskonałą okazją zarówno do pogłębienia i uporządkowania posiadanej już wiedzy jak i poznania i przećwiczenia nowych technik walki. Program obozu jest zawsze rozwinięciem i pogłębieniem regularnych treningów i dąży do lepszego opanowania konkretnych płaszczyzn walki. Duża ilość treningów powoduje, że odbycie obozu jest ekwiwalentem 3 miesięcy regularnych treningów w sekcji. Walki zadaniowe i scenariusze powoduje, że uczestnicy kończąc obóz czują się o wiele mocniejsi. Do współprowadzenia zapraszani są trenerzy czołowych klubów walki z różnych regionów Polski. Częstotliwość oraz intensywność każdego treningu daje sposobność powalczenia o lepszą formę, zwiększenia parametrów siłowo-kondycyjnych. Ponadto miejsca obozów zawsze dają możliwość aktywnego wypoczynku na łonie natury.

Standardowy dzień obozowy składa się z przedśniadaniowego rozruchu, dwóch 2,5h treningów technicznych między posiłkami, oraz kilku godzin czasu wolnego. Pojawiają się również nieplanowane treningi scenariuszowe, co do których wymagamy zachowania czujności.

RUSZYŁY ZAPISY NA OBÓZ LETNI
KMM SELF-DEFENSE TOOLS 2023

TERMIN: 24-30.08.2023 Ośrodek Mazurskie Chaty Piecki
obóz dla 30 uczestników

Tematyką przewodnią tegorocznego letniego obozu szkoleniowego będą narzędzia w samoobronietypowe : nóż, pałka, broń palna, dedykowane samoobronie: kubon, latarka taktyczna, oraz codziennego użytku: krzesło, klucze, paski, butelka, ubranie napastnika. Program obozu szkoleniowego obejmuje konkretne scenariusze i techniki reagowania i walki wręcz w różnych płaszczyznach z wykorzystaniem narzędzi.

TACTICAL (7)


SELF DEFENCE TOOLS CAMP PIECKI 2023

W CENIE OBOZU:

 • 2 treningi krav maga dziennie: na macie(namiot 400m2), w plenerze, w wodzie
 • szkolenie bar fight
 • warsztat z prawnych aspektów posiadania i użytkowania narzędzi w samoobronie
 • seminarium z Krzysztofem Lewickim z Krav Maga Olsztyn
 • wzmacniające kondycję rozruchy i przebieżki
 • klubowe integracje
 • ognisko
 • korzystanie z atrakcji wodnych ( kajaki)
 • przejazd autokarem i zakwaterowanie w domkach w środku lasu, 3 posiłki dziennie
 • ubezpieczenie NNW
 • koszulka i dyplom
 • latarka typu maglite(będzie wykorzystywana w czasie obozowych treningów)

 

CENA:
Koszt obozu: 1950 zł – płatności dokonujecie u trenerów podczas treningów jednorazowo lub w dwóch ratach:

– I rata w wysokości 900 zł zaliczka – płatna do 27.03.2023 lub jeśli zgłoszenie nastąpi po tym terminie – w terminie 3 dni od daty dokonania zgłoszenia na obóz

– II rata w wysokości 1050 zł – płatna do 30.04.2023

ZGŁOSZENIE NA OBÓZ ODBYWA SIĘ ZA POŚREDNICTWEM FORMULARZA PONIŻEJ
AKTUALNIE POZOSTAŁY JUŻ TYLKO MIEJSCA REZERWOWE- MIEJSCA
DLA OSÓB ZAPISANYCH NA TĘ LISTĘ ZOSTANĄ POTWIERDZONE NA POCZĄTKU MAJA

OBÓZ KMM SELF DEFENCE TOOLS PIECKI 2023-LISTA REZERWOWA MĘŻCZYŹNI

OBÓZ KMM SELF DEFENCE TOOLS PIECKI 2023-LISTA REZERWOWA MĘŻCZYŹNI

Po wysłaniu formularza na podany e-mail zostanie wysłane potwierdzenie zapisu oraz informacje organizacyjne, w tym dotyczące płatności.

Akceptuję, że w przypadku rezygnacji - zgłoszonej e-mailowo (info@kravmaga.mazowsze.pl) z uczestnictwa w obozie do 30.04.2023, zapłacona zaliczka zostaje zwrócona w całości, po tym terminie zostaje zatrzymana w związku z opłatami rezerwacyjnymi, które organizator musi ponieść, chyba że na miejsce osoby rezygnującej zostanie zapisany inny uczestnik nie zgłoszony dotychczas, w takim wypadku zostaje zwrócone 90 % poniesionych kosztów. Rezygnacja po 10.07.2023 powoduje zwrot jedynie 30% całkowitej ceny obozu.

Wybierz właściwy formularz

 

 

Back to Top