Od jakiegoś czasu rozważasz przyjście na próbny trening? Chciałbyś zacząć ćwiczyć, ale nie jesteś pewien czy jest to zajęcia dla Ciebie? A może zastanawiasz się czy warto? Zamiast zadawać sobie tyle pytań zajrzyj do galeria Krav Maga Mazowsze i zobacz co robimy na regularnych treningach i na szkoleniach. Zainspiruj się do działania i zacznij ćwiczyć dla poprawy swojego bezpieczeństwa oraz formy, a może okaże się to jedną z najlepszych decyzji w Twoim życiu. W naszej galerii zdjęć treningowych zobaczysz zarówno ujęcia z instrukcji trenerskich jak i efekt starań naszych studentów. Migawki z treningów uderzeń, kopnięć, rzutów, obron przed narzędziami, technik parterowych, strzelań dynamicznych to tylko przedsmak tego co czeka Cię na zajęciach.

 

KURS SAMOOBRONY DLA KOBIET _SAFE WOMEN_JĘDRZEJ PRZENIOSŁO KIJ/NÓZ - OBRONA/ATAKKURS SAMOOBRONY DLA KOBIET _SAFE WOMEN_ (7)PIKNIK RODZINNY KMM POLANA OPALEŃKURS SAMOOBRONY DLA KOBIET _SAFE WOMEN_ (3)

KURS SAMOOBRONY DLA KOBIET _SAFE WOMEN_ (4)

KURS SAMOOBRONY DLA KOBIET _SAFE WOMEN_ (5)SEMINARIUM KRAV MAGA AND FIGHTING ŁÓDŹ STYCZEŃ 2017SEMINARIUM ANDRZEJA GROSS W SELF DEFENCE ACADEMYSeminarium Andrzeja Gross (Krav Maga Armed Training) w Berserker’s Team StargardKMM organizatorem Zlotu Kraverów 2016OBÓZ KMM BORN TO FIGHT ŁAZY SIERPIEŃ 2016

Back to Top