Common Object Self Defense

Common Object Self Defense

Common Object Self Defense

Możliwość komentowania Common Object Self Defense została wyłączona
Obserwuj nas
Facebooktwittergoogle_plusrssyoutube

Trzecia zasada taktyczna krav maga mówi „jeżeli znajdziesz się w niebezpiecznym miejscu lub sytuacji i nie możesz się z niej oddalić, to walcz używając wszelkich dostępnych przedmiotów, które mogą ci pomóc”. Wszystkich członków KMM zapraszamy na wyjątkowe szkolenie scenariuszowe z zakresu obron z wykorzystaniem przedmiotów codziennego użytku . W ruch pójdą torby, klucze, gazety, czapki, parasolki i inne przedmioty. Założenie jest bardzo proste- cokolwiek złapiesz ma być bronią w twoich rękach. Będziemy pogłębiać instynkt przetrwania w trudnej sytuacji, wykorzystywać przedmioty jako tarcze, wzmocnienie obron, narzędzia ataku. Każdy uczestnik szkolenia zobowiązany jest przynieść ze sobą:

-torbę treningową do sponiewierania
-pęk kluczy na mocnej smyczy bądź sznurku
-gazetę, prasę kolorową
-długopis
-latarkę
-czapkę z daszkiem

Co więcej szkolenie jest dla wszystkich aktywnych klubowiczów bezpłatne, ponieważ będzie sfinansowane ze środków, które przekazaliście na nasz klub w ramach 1% podatku, do czego zachęcamy również w tym roku abyśmy mogli realizować coraz więcej wartościowych projektów szkoleniowych.

TERMIN: 16.12. godz.15:00-19:00
MIEJSCE: Pruszków, Hala Znicz
KOSZT: Aktywni klubowicze KMM – BEZPŁATNIE, Osoby spoza klubu – 100zł

REZERWACJA I ZAPISY:
1.  Zarezerwuj miejsce w panelu klubowicza (Należy się zalogować na swoje konto i wyszukać odpowiednią datę). LINK DO REZERWACJI ➡ http://kravmagamazowsze.gymmanager.com.pl/reservations/index

2. Jeśli jesteś z poza klubu skontaktuj się z nami mailowo na info@kravmaga.mazowsze.pl – przekażemy informację odnośnie płatności.

Liczba miejsc ograniczona – rezerwację w systemie traktujemy jako 100% obecność.

1% 1 strona

 

Udostępnij treść
Facebooktwittergoogle_plus

Back to Top